KORKUT BEY Krallara Ölüm - Ömer Muz

12 Şub 2010
15,006
543,638
file

Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Harikasınız sevgili Profesör ve sevgili Erhan Dündar... Çok teşekkürler bu nefis paylaşım için...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)

Korkut Beyin çizeri sayın Ömer MUZ ile alakalı 2 adet vidyo.

Ben tanımıyordum ama arkadaşımız sayesinde bir fikir sahibi oldum. Yaptığı çalışmalar çok hoşuma gitti.

Doğayı seven ve gözlemleyebilen bir insan.

Gandor08 dostumun paylaştığı muhteşem Ömer Muz
videolarını burada hatırlatmak istedim. Teşekkürler dostlara...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Tam 112 sayfalık harika çizgilere sahip olan bir paylaşım...
Yayımlandığı tarih itibarı ile renklendirmesi de gayet güzel...
Tarama ve düzenleme ise mükemmel...
...ve de keyifle okunacak bir eser...
...ve de gönül dolusu teşekkürler Sayın "Profesör";
ellerinize, gözlerinize sağlık...
Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Ömer Muz'un,suluboya ve çizgi romanlara kapak resimleri çizdiğini biliyordum..Çizgi romanı olduğunu profesör'ümüz sayesinde öğrendim..Yeryüzü sayesindede,çok yönlü tanımış oldum..İkinizede teşekkür ediyorum..Ellerinize emeklerinize sağlık..

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Genellikle tarihi çizgi romanlar yazıp çizen Ömer Muz Usta, Türkiye Çocuk Dergisi'nde 3 macera olarak Korkut Bey'i yazıp çizmişti.Dergide Hacı Murat, Kara Sinan, Kutsal Kılıç, gibi çizgi romanları da yazıp çizen Üstat, Ömer Seyfettin'in öykülerinden Kaşağı ve Diyet'i de çizgi roman olarak çizmiştir.Üstat'ın bu derginin pek çok kapağında da imzası vardır...

Son düzenleme:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Usta işi tarama düzenlemeyle Korkut Bey okuyacağım.
Elleriniz dert görmesin üstadım,çok teşekkür ediyorum...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
80'li yıllarda Yazlık Sinemaların hala sevildiği ve kapalı gişe filmlerin oynadığı,sanatçıların galalara gelip seyirciyle sohbet ettiği dönemde 7 sene Sinemada çalışmıştım...O dönemler gelen film afişlerini hala hatırlıyorum...Müthiş çizgi yorumuyla hazırlanan sanatçıların detaylarına hayran kalıyordum....Ve inanın bana bu hayranlıkla baktığım film afişlerinin Üstünde tek bir sanatçının imzası vardı....ÖMER MUZ...O yüzden bu çizgi romanıda severek okuyacağımdan eminim...Teşekkürler sevgili profesor.