'Milliyet' S.O.S. Ansiklopedisi

dişlivida

Süper Üye
11 Nis 2010
1,119
4,545

Milliyet S.O.S Ansiklopedisi pdf - 11 MB

S.O.S. Ansiklopedisi PDF - 282 Sayfa (1986 Basımı)​

Bunun linkini değiştirdim çünkü 281 mb gibi yüksek bir hacmi vardı onu abbyy fine readarla 11 mb düşürdüm. Kalitesinde herhangi bir sıkıntı yok.

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,411
Sayın dişlivida, paylaşımınız için teşekkürler, ayrıca dosya boyutunu küçültme ile ilgili daha detaylı bilgiyi bizlerle paylaşırsanız daha da mutlu olurum. Dosya boyutunda herhangi bir bozulma olmayan bir işlemi de öğrenmiş olurduk. Tekrar bu büyük emeğiniz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dileklerimle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dişlivida

Süper Üye
11 Nis 2010
1,119
4,545
ABBYY FineReader adlı programla biraz yavaş olmakla birlikte (belki benim bilgisayar eski olduğu için) kalitesi değişmeden boyutları bir hayli küçülüyor. Böylece kütüphanemizde daha az yer kaplıyor. İnternetten indirebilirsiniz. Bir iki denemeden sonra işi kolayca öğrenebilirsiniz. Ben ABBYY FineReader 11 ile yapıyorum. Dün ABBYY FineReader 15'i indirdim. 15 daha iyi, Pdf üzerinde daha fazla düzenleme imkanın oluyor. Tabi bilgisayarda yeni olacakİ yoksa bilgisayar kasılıyor, donuyor ve ikinci bir işlem yapma imkanı olmuyor.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,411
ABBYY FineReader adlı programla biraz yavaş olmakla birlikte (belki benim bilgisayar eski olduğu için) kalitesi değişmeden boyutları bir hayli küçülüyor. Böylece kütüphanemizde daha az yer kaplıyor. İnternetten indirebilirsiniz. Bir iki denemeden sonra işi kolayca öğrenebilirsiniz.
Sayın dişlivida, Bilgilendirme cevabınız için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dileklerimle.