Resimlerle İnsanlık Tarihi Ansiklopedisi 01- Mağara Devri

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,646
mg2n01biznzcfnh6g.jpg

Sanırım tarama Serkan SALMAN'a ait. PDF den jpeg yapıp düzenledim. Umarım begenirsiniz.

f3hzeu0tqbivt5z6g.jpg

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,849
İstanbul
Hocam eline sağlık.

Sysclop'un paylaşımına

"Tamamına sahip olmak istediğim bir eser. 52 cilt. Sahip olacağım ama bu esere."

yazmışsınız. Ben de gerçekten çok isterim.

Ben bir yerlerden indirmiştim. Nereden olduğunu ve hangi harddiskimde olduğunu bilmiyorum (bulurum da). Sanırım 30'lu sayılara kadar olması lazım.

Ben pek paylaşım yapmadığım için mediafire hesabim yok. İsteyen olursa size ileteyim siz kontrol eder, paylaşırsınız.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,646
Hocam eline sağlık.

Sysclop'un paylaşımına

"Tamamına sahip olmak istediğim bir eser. 52 cilt. Sahip olacağım ama bu esere."

yazmışsınız. Ben de gerçekten çok isterim.

Ben bir yerlerden indirmiştim. Nereden olduğunu ve hangi harddiskimde olduğunu bilmiyorum (bulurum da). Sanırım 30'lu sayılara kadar olması lazım.

Ben pek paylaşım yapmadığım için mediafire hesabim yok. İsteyen olursa size ileteyim siz kontrol eder, paylaşırsınız.

Bende mevcut zaten 36 ncı sayıya kadar, ayrıca aynı eserin güneş gazetesi versiyonuda mevcut pdf olarak.

Bu gün karacan Yayınlarının 52 cildinin siparişini vereceğim. 20 nci cilt noksan. Onuda ayrı veririm.

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,849
İstanbul
Piyasada hala bulunuyor mu?

Vay canına? Ben ilkokula giderken abim almıştı. 80'lerin ilk yarısında idi. Oradan okumuştum. Yıllar sonrasında elektronik ortamda tekrar okumak nasip oldu.