Hangi Takımı Tutuyorsunuz ?

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
kartalarkaplan.jpg

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Vay :Z ben bunu görmedim, demek GS çokmuş :mad: peki fraksiyonlar yer almıyor mu :4: bizi bazen kendi takımımız bile tanımaz da :D neyse işaretleyelim bakalım :d

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,961
Eskiden Fenerbahçe taraftarı fazlaydı ama 2000'lerin başından itibaren yeni kuşak çoğunlukla Galatasaraylı olduğu için toplumun genelinde şu anda Galatasaray önde. Rastladığım tüm anketlerde böyle çıkıyor.

Eh ben de bir Galatasaray'lı olarak oylamamı yaptım. Vatana, Çizgi diyarına hayırlı olsun. Nice spor karşılaşmasında bu takımlarımızı avrupada, dünyada final oynamaları dileğiyle.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Tekrar oy yok mu? 3. sıraya demir attık. :)

rsz11bhshshshhjk6hn.jpg

Kuruluş tarihi ilk Kartal’dır ve biz hiçbir zaman en fazla taraftarı olan olmadık, bizden sonra tek tek kuruldular, nitekim adında jimnastik geçen tek kulüptür BJK, yani biz sadece futbol için kurulmadık ve bizden sonra kurulan tüm kulüplere sporcu yetiştirdik, diğerleri de sonradan öbür sporlara girdi, ama Beşiktaş zaten o jimnastiklerden geldi, biz sporcuyuz, bu kitabı biz yazdık; sonrası diğer baskılar.

Tarihte pek çok ünlü kulübün as futbolcuları BJK çıkışlı olmuştur, ilkokul mezunu Beşiktaşlı bile; "Jimnastik" nasıl yazılır çok iyi bilir ve doğru yazabildiği bu tek kelime de olsa; asla yanlış yazmaz, bu ankette önde olmayacağımız kesin üstadım, hiçbir zaman çoğunluk olmak istemedik, biz sporcuyuz, geleneğimiz jimnastik, çok iyi biliriz ki; “Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; asla vazgeçmez martı sevdiği denizden.”, futbol için yaşamayız, futbol bizim için yaşar, tek başına da olsa güneş ışık saçar.

Ve Beşiktaş sahilindeki tüm martılar şahidimizdir ki; biz halkın arasına karışmadık dostum, halk bize karıştı.

unthdhdhyyyyeesyayitled.png

4you007

Kıdemli Üye
10 Eki 2012
131
840
Maalesef doğduğumdan beri kan tahlili yaptıramamanın sıkıntısını yaşamaktayım.Kolestrol,şeker,üre v.s konusunda bilgilendirilememenin ne kadar sıkıcı olduğunu tahmin edersiniz.
Zira daha SARI-LACİVERT kanı tahlil eden bir makine icat edilmediği için yukardaki durum ortaya çıkmakta.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,588
Gotham
Maalesef doğduğumdan beri kan tahlili yaptıramamanın sıkıntısını yaşamaktayım.Kolestrol,şeker,üre v.s konusunda bilgilendirilememenin ne kadar sıkıcı olduğunu tahmin edersiniz.
Zira daha SARI-LACİVERT kanı tahlil eden bir makine icat edilmediği için yukardaki durum ortaya çıkmakta.

Konuda en beğendiğim yorum bu oldu. Helal olsun sana dostum :D

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Bence yeni nesil Fenerbahce'yi daha cok seviyor... Haydi buradada ondeyiz...