Yeni ayakkabı almış birinin ayağına basıp "siftah" dermisiniz?

Yeni ayakkabı almış birinin ayağına basıp "siftah" dermisiniz?

• Hayır çok sinir bozucu bir şey hiç yapmadım ve kesinlikle yapmam

Oy: 17 60.7%
  • Eskiden yapardım ama şimdi yapmıyorum

Oy: 4 14.3%
  • Adettir tabi ki yaparım

Oy: 0 0.0%
  • Ben yapmam ama bana yaparlar

Oy: 4 14.3%
  • Böyle bir şeyi ilk defa duydum ama denerim

Oy: 3 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    28

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,960
Küçükken okulda bana yaparlardı ve acayip sinirlenirdim. Saçmalık ötesi bir şey insanın babası o kadar çalışıyor, alın teri döküyor para kazanıyor sonra o ayakkabı alınıyor ve ardından birisi kalkıp sırf komiklik olsun diye o ayakkabının üstüne basıyor, eziyor, tabanını sürtüyor da sürtüyor. Hiç hoşlanmazdım, bana yapılmasını istemediğim için de kimseye yapmadım. Biz herhalde kıymet bilir çocuklardık.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
41
46
denizci
Küçükken okulda bana yaparlardı ve acayip sinirlenirdim. Saçmalık ötesi bir şey insanın babası o kadar çalışıyor, alın teri döküyor para kazanıyor sonra o ayakkabı alınıyor ve ardından birisi kalkıp sırf komiklik olsun diye o ayakkabının üstüne basıyor, eziyor, tabanını sürtüyor da sürtüyor. Hiç hoşlanmazdım, bana yapılmasını istemediğim için de kimseye yapmadım. Biz herhalde kıymet bilir çocuklardık.

Sevgili dostum, nereden buldun buluşturdun da bu konuyu gördün helal olsun, ben hiç görmemiştim, e madem öyle; ben de işaretledim, sen dahil; yukarıdaki sevgili arkadaşlarımızın yazdıklarını da okudum, bu durumda neyi işaretlediğimi söylemem; hakkımda hayırlı olmaz sanırım, bu yüzden; gizli oylama oldu benimki.