En Beğendiğiniz ÇR Uyarlaması Filmler

Hangi film ?

• Punisher 1-2

Oy: 4 11.4%
  • Spider Man 1-2-3

Oy: 5 14.3%
  • Super Man hepsi

Oy: 3 8.6%
  • Bat Man Hepsi

Oy: 10 28.6%
  • Daredevil

Oy: 2 5.7%
  • Elektra

Oy: 1 2.9%
  • Walking Dead

Oy: 6 17.1%
  • Spartacus hepsi

Oy: 0 0.0%
  • X-Men Hepsi

• Thor

• Kullanılan toplam oy
    35

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
En Beğendiğiniz ÇR Uyarlaması Filmler ve Diziler

Benim ki Punisher War Zone du .Görüşlerinizi beklerim.Daha fazla ankete cevap ekleyemedim farklı bir şey düşündüyseniz yourum yazabalirsiniz.

Ekli dosyalar

• Punisher-War-Zone-1.jpg
    Punisher-War-Zone-1.jpg
    11 KB · Görüntü: 2
Son düzenleme:

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
walking dead i işaretledim aralarından en iyisi o...
ayrıca bir sürü çizgi roman uyarlanması atlanmış durumda tabii...

benim en beğendiklerim şöyle:

1- Watchmen
2- Batman (Nolan'ın eli değenler..)
3- Sin City
4- Kick Ass

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
En hastası olduğum konudur ama...
neden şu cevap yazmadan eklenmiş konuyu-resimi göremezsini koyuyorsunuz anlamıyorum.
İtirazım var!!!! gene şerif amcayı kızdırdınız !!
dağıtacağım ortalığı bak!!

neyse konuya döneyim fevri hareketlerimle ortalığı kana bulamıyayım:D

şimdii Punisher superman örümcek falan iyide ben nedense okuduğum çizgiromanın konusunun acaip şekilde değiştirilerek sinemaya aktarılmasına gıcık kapıyorum..
örümceğin hayatında mihenk taşı ikidir bana göre..
birincisi Ben amcasıysada Gwen Stacy,de ikincisidir..
2. filminde az yollu ara bozan kız rölünde geçiştirdiler.. olmadı..
Superman deseniz başlı başına rezalet hale geldi gene olmadı yine kızdım..
Smalville,den ümitliydim:
Annesi rölündeki Annette Otelle ilk superman filmlerindeki Lana Lang,dı farkeden oldumu bilmiyorum..
Babasıda Peter rölünde olmuş olabilir.. Diziye eski superman Cristopher reed eski lois veya lois & Clark Kent,ten diğer loisin kısa sürelide olsa katılması dikkate değerdi.. neyse..
Punisher bir nebze olsun benzettiysede hikayenin başlangıcına ill filmdeki aktör ki kendisini severim zayıf kaldı.. öyleki war zonu seyretmedim bile..
Thor bana göre basit sade hikayesiylede sınıfta kaldı.. Lokiye acıyıp evlatlık almayı bile düşündüm:D
Batmanın cılkı çıktı Jokeri canlandıran olağan üstü oyuncular hariç tabiiki .. Ha Enigmayıda unutmamak lazım.. hatırladınız mı kim olduğunu? Jim carey tabiiki.. çok kızmış olsamda Arnold,da mister frost rölünde başarılıydı.. diyeceğim başröldekileri beğenmedim Kedikadın rölüyle Michelle PREFİER olağanüstüydü yinede..

dur yahu neler yazıyorum!!
ben bunları dergiye yazayım güzel köşe yazısı olur!!!
ne dersiniz?

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Benim en çok beğendiğim çizgi roman uyarlaması Suat Yalaz'ın Karaoğlan/Altay'dan Gelen Yiğit filmi.(Ama diğer uyarlamaları değil) Karaoğlan sanki çizgiroman karelerinden çıkıp canlanmış gibi.Genellikle listede de görüldüğü gibi uyarlamalar Amerikan çizgi romanları.Ama ben zaten 59 yıllık yaşamımda o "kahramanları" hiç sevmedim.Varsa da yoksa da benim tercihim İtalyan "fumetti"leri.

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
204
Iron Man 2 gelmiş geçmiş en muhteşem çizgi roman uyarlaması filmidir(kendi görüşüm tabii). Açıkçası sanki en dandikleri seçip koymuşsun gibi şıklara(bence bu pek çok kişinin görüşüdür). Dizileri de karıştırmışsın soru yanlış olmuş... Benim sıralamam :

1-) Iron Man 2
2-) RED (çizgi romanıyla alakası yoktu aslında :))
3-) Watchmen
4-) Green Hornet

Son düzenleme:

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
Haklısın aslında ben Marvel ' la kafayı bulduğumdan o Amerikan süperleri seviyorum.Ama bence de azcık uyduruk seçenekler koymuştum.

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
Iron Man 2 gelmiş geçmiş en muhteşem çizgi roman uyarlaması filmidir(kendi görüşüm tabii). Açıkçası sanki en dandikleri seçip koymuşsun gibi şıklara(bence bu pek çok kişinin görüşüdür). Dizileri de karıştırmışsın soru yanlış olmuş... Benim sıralamam :

1-) Iron Man 2
2-) RED (çizgi romanıyla alakası yoktu aslında :))
3-) Watchmen
4-) Green Hornet
Başlığı düzelttim arkadaşım.

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,695
istanbul
listede niye olmadığını anlayamadım ama ilk çevrilen conan bence en iyisidir.
atmosferi ( o zamanki teknik olanaksızlıklarla dahi ) çok iyi yansıtmıştı.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
En hastası olduğum konudur ama...
neden şu cevap yazmadan eklenmiş konuyu-resimi göremezsini koyuyorsunuz anlamıyorum.
İtirazım var!!!! gene şerif amcayı kızdırdınız !!
dağıtacağım ortalığı bak!!

neyse konuya döneyim fevri hareketlerimle ortalığı kana bulamıyayım:D

şimdii Punisher superman örümcek falan iyide ben nedense okuduğum çizgiromanın konusunun acaip şekilde değiştirilerek sinemaya aktarılmasına gıcık kapıyorum..
örümceğin hayatında mihenk taşı ikidir bana göre..
birincisi Ben amcasıysada Gwen Stacy,de ikincisidir..
2. filminde az yollu ara bozan kız rölünde geçiştirdiler.. olmadı..
Superman deseniz başlı başına rezalet hale geldi gene olmadı yine kızdım..
Smalville,den ümitliydim:
Annesi rölündeki Annette Otelle ilk superman filmlerindeki Lana Lang,dı farkeden oldumu bilmiyorum..
Babasıda Peter rölünde olmuş olabilir.. Diziye eski superman Cristopher reed eski lois veya lois & Clark Kent,ten diğer loisin kısa sürelide olsa katılması dikkate değerdi.. neyse..
Punisher bir nebze olsun benzettiysede hikayenin başlangıcına ill filmdeki aktör ki kendisini severim zayıf kaldı.. öyleki war zonu seyretmedim bile..
Thor bana göre basit sade hikayesiylede sınıfta kaldı.. Lokiye acıyıp evlatlık almayı bile düşündüm:D
Batmanın cılkı çıktı Jokeri canlandıran olağan üstü oyuncular hariç tabiiki .. Ha Enigmayıda unutmamak lazım.. hatırladınız mı kim olduğunu? Jim carey tabiiki.. çok kızmış olsamda Arnold,da mister frost rölünde başarılıydı.. diyeceğim başröldekileri beğenmedim Kedikadın rölüyle Michelle PREFİER olağanüstüydü yinede..

dur yahu neler yazıyorum!!
ben bunları dergiye yazayım güzel köşe yazısı olur!!!
ne dersiniz?

Yazın dergiye ama yazmadan önce ortalığı birlikte dağıtalım. Ne demek ya cevap yazmadan, insan şu fâninin profiline girer de ne kadar gönlü zengin ve eli bol oldoğunu anlar. Neyse insanoğlu işte :( . Bence Corto Maltese ve Diabolik. Diabolik okumaya çizgi filmini izleyince başlamıştım.Serif arkadaş dağıtacağın zaman haber ver birlikte girişelim :cool: .

Norrin_Radd

Yeni Üye
1 Eki 2012
11
9
İstanbul/Şişli
Ben oyumu Punisher serisinden yana kullandım.

İki filmde de Ray Stevenson oynasaydı daha iyi işler çıkabilirdi.İlk filmdeki Thomas Jane Punisher için biraz yumuşak kaçmış.

İkinci film tam Punisher gibi bir karakteri yansıtıyordu.

Onun dışında Batman Dark Knight serisi oldukça iyi.Son filmde çok fazla mantık hatası olsada.

The_immortal

Yeni Üye
2 Eyl 2012
88
237
X-men serisinin gerçekten bende yeri ayrı ama tek eksiği deadpool hiçte beklediğim gibi konulara dahil edilmedi.

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
benim sıralamam
1.) Kick Ass
2.)Batman Forever
3.)Hellboy
4.)Watchmen
böyle devam eder.tabi şuan aklıma gelmeyenler olabilir ama genel sıralamam bu.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Sin City, der üstüne başkasını tanımam. O ne karanlık bir görselliktir, defalarca izleyebilim, kitabına beş basan filmlerden bana göre.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,228
sincity ve x-men serisinden X-men Wolverine Origins oldukça iyiler.
Watchmen de fena sayılmaz. süpermenlerin hiç birini sevemedim nedense.
punisher filmlerindende d. lundgreen in cevirdiği bir cezalandırıcı var 80'lerde sonradan çekilenlerin ikisindende çok daha iyi ve daha az bir bütceyle çekilmiştir.