En Beğendiğiniz Kostümler (Görünüşler)

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Champions Online oynuyorum bir süredir. Oynamaktan çok karakter yapmakla vakit geçirdim desem yeridir. :) Bir kaç karakter daha yapacağım da fikir alayım dedim. Görünüşünü yada kostümünü çok beğendiğiniz çizgiroman kahramanları (yada popüler medyadan tipler-roman,film,dizi vs...) varsa benimle paylaşın. Benim bir kaç beğendiğim tipi göstereyim. Dediğim gibi karakterini değil de dış görünüşünü beğendikleriniz olsun ;)

Tabi söylemeye gerek yok, çok sade şeyleri yapmak aşırı kolay. Mesela bir arkadaşım istedi diye Matrix-Neo yapmıştım. Takım elbiseli pardesülü adam gayet kolay. Keza Bordo Bereli görünümlü bir asker yaptım o da hiç uğraştırmadı ama Cable (Marvel Comics) yapana kadar epey zamanım geçmişti...

Justice serisindeki Batman kostümü :
images

Ultimate Hawkeye :
440px-Ult_Hawkeye.jpg

Amalgam Comics Thor :
thorcostume-5.jpg

Medieval Spawn :
spawn_medieval.jpeg

Son düzenleme:

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
NOT : Bu mesajı atana kadar Batman`ın aynısını yaptım. Bir ara karakterlerin resimlerini de paylaşırım...

Son düzenleme:

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
aslında benim en beğendiğim erotik çizgi romanın prensesi druunanın tang...Neyse :) süperherolar çok palyaço tadı veriyo bence...ama içlerinden pek sevmesemde en delikanlı kişilik olarak gördüğüm supermandır.Maske olayına karşıyım.Sıfatını göstermekten korkuyosan git estetik yaptır kardeşim seçimim:SUPERMAN

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
307
captain marvel (marvel) Ultimate Spider-man: Green Goblin,Star Wars'tan Darth Vader v.s v.s

mcrane

Yeni Üye
19 Eyl 2011
34
31
Batman in en beğendiğim kostumu, arkham asylum oyunundaki hali. Gerçektende çok güzel tasarlanmış. Batman e kısa boynuz hiç yakışmıyor. Bilinen en akılda kalmış batman kostumunun yeni versiyonu gibi. Bu arada eskiden beri batman in geçmişi anlatırken batman serisinde bir kare vardı, batman hell gibi aynı buna benzeyen ama ağzı kapalı batman logosu, omuzlarında da sivri uzantıları olan kostumdü. Çok iyi çizilmişti, onu bulamadım resmini ama gerçekten iyidi. Benzeyen bir resim bulursam düzenleyip göstermek isterim.

20110610104751!Batman-arkham-asylum-artwork-batman.jpg

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,347
12,824
iskenderun-Hatay
En beğendiğim kostüm Çelik Blek'in, çünkü doğal yani hayvan postu..Bir de çizgi roman kahramanları her gün aynı elbiseyi giyer durur, biz üç gün aynı elbiseyi giysek millet bize vah gariban ya da paspal falan der ama Zagor, Misterno, Teks ve diğerleri bitün maceralarda aynı elbiseyi giyer de okurların gıkı çıkmaz..:)

mcrane

Yeni Üye
19 Eyl 2011
34
31
Bu arada eskiden beri batman in geçmişi anlatırken batman serisinde bir kare vardı, batman hell gibi aynı buna benzeyen ama ağzı kapalı batman logosu, omuzlarında da sivri uzantıları olan kostumdü. Çok iyi çizilmişti, onu bulamadım resmini ama gerçekten iyidi. Benzeyen bir resim bulursam düzenleyip göstermek isterim.

Demiştim, ps de gece böyle birşey yaptım kapataslak, batman comics te görürsem orjinalinide veririm.

batman_hell.jpg

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,607
DC Univer Online çıkış anlarında yarattığım karakterim:
lolwat-1.jpg

untitled-6.jpg

Bunlarda Champions Online zamanından kalma karakterler. Oyundan çok karakter ekranı çekmişti beni zaten. Galactus ve Bane'den de çok gururluydum ama ne yazık ki resimlerini bulamadım :p
ven.jpg

goblun.jpg