Forumlara konu açmak paralı olsaydı ne yapardınız-düşünürdünüz?..

Forumlara konu açmak paralı olsaydı ne yapardınız-düşünürdünüz?

• Kullanılan toplam oy
    16

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Açtığınız konu başına size para ödenseydi yazdığınız her mesaj-yorum için hesabınıza ödeme yapılsaydı neler düşünürdünüz-yapardınız..

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
Çeviri ve tarama yapanlara fazladan ücret verilecek mi? :D

Son düzenleme:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,813
Bir başka foruma benzerdi diye düşünüyorum. Burada her şey gönül işi...

Başlık o yönde değil dostum. Katılımı arttırma sorusuna yanıt aramadır tahminimce. Anket sonuçları sonrası büyük beyaz bizleri aydınlatacaktır ayrıca.

forum kitleneceğinden sadece mod arkadaşlar hem çalıp hem oynarlardı..:Ğ:Ğ:Ğ

O günleride el birliğiyle görürüz inşallah dostum. Forumun altyapısıda o kadar boş değil ha. Tsubasa'ya biraz iş düşer ama altından kalkamayacağı bir olay değil. :D:D

Hem konu başlığı forumumuza yönelik değil geneli hedeflemiş, öküz altında buzağı aramayalım dostlar.

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Para ile açılan konuların para karşılığı okunacağı düşüncesini doğururdu ki,
bunun adı paylaşmak olmazdı sanırım.

Alcester

Yeni Üye
18 Eyl 2010
20
5
Açıkçası ortalama 10 mesaj falan fazla yazardım çok ta kasmazdım ya :) tabi ödenecek paraya bağlı :D

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Tabi mümkün değil, zira paralı olsaydı o kadar çok başlık açılırdı ki hiç biri okunacak kadar uzun süre gündemde kalmazdı. Eh okunmuyorsa da neden paralı olsun? Kendi çıkmazını beraberinde getiriyor böylelikle...

Ancak eğlencesine fikirlerimizi söylüyoruz şimdi :) Açmak paralı olsaydı 3-4 değil herhalde 3000-4000 başlık açardım bu forumda. Tabi daha önceden takıldığım rpg, felsefe, basketbol ve edebiyat forumlarından aldığım paralarla çoktan köşeyi dönmüş olurdum o da ayrı konu :D

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Para ile açılan konuların para karşılığı okunacağı düşüncesini doğururdu ki,
bunun adı paylaşmak olmazdı sanırım.

Üstâda aynen katılıyorum.
Paylaşım gönül işidir. Adı üstünde paylaşım.
Eğer karşılık bekliyorsan paylaşma kardeşim. Ne uğraştırıyorsun milleti o olacan bu olacan diye.
Bütün gönül dostlarına selam. Sayenizde muhteşem bir arşiv yaptım ve her geçen gün yeni eserler ekliyorum.