E-kitaplarınızı Ne İle Okuyorsunuz?

e çizgiromanlarınızı ne ile okuyorsunuz :)

• E-kitap okuyucu

Oy: 0 0.0%
  • Dijital çerçeve :)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
Tabii orjinal kitabı alıp şöyle sırt üstü yatıp okumak gibi olmaz ama :)....

Ev bilgisayarı....
Dizüstü bilgisayar (Notebook-Netbook)....
Tablet bilgisayar....
E-kitap okuyucu....
Dijital çerçeve :)....
Diğerleri....

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
Ben kitapları taradığım için sırtüstü yatarak keyfini çıkartıyorum olmayanları ise monitirü alıp heryere götürüpte okuyorum:D

Son düzenleme:

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,072
ben okurken 19 ınc monitör ile okuyorum (resimler büyük oluyor geriden okuyabiliyorum) bide MangaMeeyaCE adlı programı kullanıyorum kitap gibi sayfa ceviriyor daha güzel oluyor,tabi bide iş zaman bulabilmekte ama kitabı ele alıp okumak ayrı bir zevk tabiki

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Netbook'um var ama sayfalar ufak geldiğinden sadece iş için kullanıyorum. O yüzden masaüstü bilgisayardan okuyorum. cdisplay kullanıyorum. Programı çok beğendiğimden pdf.leri bile cbr yapıyorum artık.
Unutmadan ilave edeyim. Bilgisayardan sadece çizgi roman okurum. e-book sevmem. Kitap kitap gibi okunmalı diyenlerdenim.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
Netbook'um var ama sayfalar ufak geldiğinden sadece iş için kullanıyorum. O yüzden masaüstü bilgisayardan okuyorum. cdisplay kullanıyorum. Programı çok beğendiğimden pdf.leri bile cbr yapıyorum artık.
Unutmadan ilave edeyim. Bilgisayardan sadece çizgi roman okurum. e-book sevmem. Kitap kitap gibi okunmalı diyenlerdenim.

bende e-book okumayı sevmem bilgisayarda,çizgiroman okumanın hazzı bir başka,görselliğe önem veririm,sadece yazıları okumak sıkıyor beni.