Ankara - Harikalar Diyarı

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Sincan'da Harikalar Diyarı. Masal Diyarı bölümü çizgi roman kahramanlarına ayrılmış. Çizgi romandan anlayan birilerine danışıldığı belli. Fumettiler, frankofonlar, yerliler, comicsler ayrı ayrı kümelendirilmiş. Ancak her ne hikmetse Bonelli kahramanlarına hiç yer vermemişler. Buyrun;

file

Tarkan'ımızın saçlarını siyaha boyamışlar. Yine de en karizma duruş onda.

Karaoğlan

file

file

Ya bu tipi unutmamışlar ya. Red Kit uzmanlığı budur işte...

file

file

Kızım Rodi abisini pek sevdi.

file

Kulver Kale'ye geldik...

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

file

Eşimin yüzü hafiften Suzi'yi andırır. Ben de Tom oluyorum:)

Selamlar
Lami Tiryaki

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gabby

Onursal Üye
18 Haz 2012
262
1,442
Dünya atlasından Kuzey Amerika haritasından Kulver Kalesini aradığım ama tanıdık olarak ancak Sierra Nevada adlı dağ silsilesini bulabildiğim ve böyle olunca da hayal kırıklıkları yaşadığım günler geldi aklıma. :) ... ve tabi bir de böyle sürpriz güzellikler o dönem olsaydı etkisi acep nice olurdu diye düşünmeden edemedim... teşekkürler.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,943
23,713
Kıbrıs
Çok ilginç Lami Bey.Zagor.Teks,Tommiks burada yok.Demek ki burayı
kuranların Çizgi Diyarı'ndan haberleri yok!Kızınız da çok tatlı maşallah.
Analı babalı büyüsün.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,191
Kendi Koltuğunda
Tommiks varda zagor yok zembla yok tenten yok mister no vazgeçilmez oda yok teşekkürler kareşim tek kelimeyle büyülendik ve çizgi roman atmosferine karıştık resmen...

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Tommiks varda zagor yok zembla yok tenten yok mister no vazgeçilmez oda yok teşekkürler kareşim tek kelimeyle büyülendik ve çizgi roman atmosferine karıştık resmen...

Tommiks ve arkadaşları var, evet... Üstteki resimlerde görülüyor. Ancak Ten Ten'de vardı aslında. Kalabalık olduğu için orada fotoğraf alamadık. Olmayan, özellikle Bonelli kahramanlarıydı. Sanki seçilmiş gibi... İlginç!

Fotoğraf alamayıp buraya koyamadıklarım arasında Boğaç, Dede Korkut, Malkoçoğlu(olduğunu tahmin ettiğim bir maket), Heidi, Ice Age, Çeşitli Disney Karakterleri, ortada devasa bir Güliver maketi vardı. Onların dışında neredeyse tüm masal kahramanları vardı.

Selamlar
Lami Tiryaki

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Hay Allah! Karaoğlan'ı eklemeyi unutmuşuz. Ayrıca ilginizi çekeceğini umduğum bir kaç kare daha ekliyorum.

Selamlar
Lami Tiryaki

file

file

file

file

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,191
Kendi Koltuğunda
Helal olsun kareşim bizde görmüş olduk sayende ama kısa zamanda görmemiz lazım buraları varlığından bile haberimiz yoktu bir tek hayvanat bahçesi vede anıtkabiri biliyorduk resmen uçtuk bu esimlerle teşekkür ediyoruz

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Muhteşem bir yer yapmışlar.
Bir gün yolum Ankara'ya düşerse görüp gezmek isterim.
Teşekkürler Lami Abi.