"Turû Tiâzu / Koi kaze"(2008) Türkçe Tümleşik Altyazılı

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,802
a9o68g.png

Tanıtım:

Ailesinin ölümü üzerine Hiromi yakın bir aile dostu olan Shinichirou'nun Ailesi'yle yaşadığı eve yerleşip yaşamına onlarla devam etmeye başlar.Fakat bu durum Shinchironu'nun annesinin asla kabullenemediği bir durumdur.Ama zaman ilerledikçe annesi bu düşüncesinin bir hata olduğunu anlayacaktır ve Hiromi'ye kendi kızı gibi davranacaktır.Hiromi okulunda kızlar basketbol takımının oyuncusu olan çok popüler bir öğrencidir.Ama hep yaşadığı bir hüzün vardır.Küçüklüğünden beri Shinichirou'dan hoşlanmaktadır.Ama Shinichirou, Hiromi'nin Isurugi Noe'nin abisinden hoşlandığına inanmaktadır ve onları birleştirmek için çabalar...

Isurugi Noe ise okulunda;özel güçleri olduğu yönünde söylentisi olan biridir.Çevredeki söylentilere göre özel güçleri olan kişilerle iletişim kurabilmektedir ve bu yüzden de çevresinde hiç arkadaşı olmayan birisidir.Okulda devamlı olarak okulun arka bahçesinde bulunan kümesteki horoz ve tavuklarla vakit geçirmektedir.Ailesinde özellikle aynı okulda olduğu abisi ''Number 4'' ile çok yakındır hatta abisinin Noe'ye karşı hisleri kardeşten öte aşk derecesindedir ama asla bunu itiraf edememiştir.Isurugi bir gün Shinchirou ile tanışır ve ondan hoşlanmaya başlar.

Shinichirou ise;Hiromi'nin devamlı sahip olduğunu düşündüğü gözyaşlarını yok etmek istemektedir,tek amacı bu iken bir gün Isurugi Noe ile tanışır ve Isurugi Noe'de gözyaşlarını kaybettini anlatarak hiçbir zaman ağlayamadığından hatta gözyaşlarını aradığından bahseder Shinichirou'ya....

Bundan sonra Shinichirou'nun sadece iki amacı olur birincisi Hiromi'yi tanıdığından beri ilk amacı olan onun gözyaşlarını yok etmektir.İkinci amacı ise Isurugi Noe'nin kaybettiği göz yaşlarını ona geri verebilmektedir....
Ve zaman ilerledikçe ikisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
( Yazan: squaw )

True Tears Acilis Sarkisi

1. Bölüm: Çünkü Gözyaşlarımı Feda Ettim
( Boyut:194mb - Çözünürlük: 1280x720 )

2. Bölüm: Ben... Ne Yapmalıyım?
( Boyut:196mb - Çözünürlük: 1280x720 )

3. Bölüm: Konuşma Nasıl Sonuçlanacak?
( Boyut:197mb - Çözünürlük: 1280x720 )

4. Bölüm: Sansasyonel

5. Bölüm: Her İşe Burnunu Sokan Aptal Çocuk

6. Bölüm: Bu, Ne Tür Bir Şaka
( Boyut:190mb - Çözünürlük: 1280x720 )

7. Bölüm: Açıkça söyle, Buraya yaz.

8. Bölüm: Karın olmadığı bir yere gitmek istiyorum.

9. Bölüm: Uçmak Kolay Değildir
( Boyut:160mb - Çözünürlük: 1280x720 )

10. Bölüm: Herşeyi Düzgün Yapmalısın

11. Bölüm: Sevdiğin Kişi Ben Değilim

12. Bölüm: Hiçbir Şey Göremeyen Gözlerim

13. Bölüm: Gözyaşların

MegaUpload Linkleri