Ready Player One (Türkçe Dublaj)

Ready Player One (Türkçe Dublaj)

Animeler ve Çizgi filmler

Like Tree15Likes
  • 9 Post By Enver Yılmaz
  • 1 Post By Enver Yılmaz
  • 1 Post By Shoryuken
  • 2 Post By Dedecan 61
  • 1 Post By Enver Yılmaz
  • 1 Post By abolardis

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05.Temmuz.2018, 10:13   #1
Çeviri Balonlama

Enver Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20041
•Rep Seviyesi :
Enver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond repute
Standart Ready Player One (Türkçe Dublaj)

Ready Player One: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu: Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyun evreninin içine bir anahtar saklamıştır ve öldüğünde tüm servetini ve oyunun kontrolünü bu anahtarı bulana vadetmektedir. Wade de bu macera dolu hazine avının peşine düşmüştür. Bir süre sonra her şey bir oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular hazineye herkesten önce ulaşabilmek için diğer yarışmacıları saf dışı bırakmak için her şeyi yapmaya hazırdır...
Yönetmenliğini başarılı yönetmen Steven Spielberg'ün üstlendiği ve senaryosunu Ernest Cline'ın kaleme aldığı Ready Player One'ın başrolünde Tye Sheridan ve Olivia Cooke yer alıyor.

Not: Kendi encodemdir.
abolardis, Melih41, ulucak ve 6 kişi bunu beğendi.
Enver Yılmaz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Temmuz.2018, 11:09   #2
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
Enver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond reputeEnver Yılmaz has a reputation beyond repute
Popüler Film ve Oyun karakterlerinin bolca yer aldığı tam bir geek filmi olmuş, T-rex ve King Kongun olduğu yarış sahnesi ile Iron Giant(Demir Dev) savaş sahnesi güzeldi, popüler kültürden pekçok karakteri görmek güzeldi, mesela Mortal Kombattan Goro, Anime sevenlere de gözkırpılmış, Mecha Godzilla ve Gundam savaşı vardı.

Baktım kimse yorum yazmıyor dedim bari ben izledim bir fikir versin diye güzel gelen bir iki yeri yazayım dedim.
garfield67 bunu beğendi.
Enver Yılmaz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Temmuz.2018, 12:29   #3
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 967836
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Eline sağlık dostum. İndirme listeme ekledim. İzledikten sonra unutmazsam yorum yapayım
abolardis bunu beğendi.

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2019, 10:19   #4
Süper Üye

Dedecan 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 45427
•Rep Seviyesi :
Dedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond reputeDedecan 61 has a reputation beyond repute
Alıntı: Enver Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Baktım kimse yorum yazmıyor dedim bari ben izledim bir fikir versin diye güzel gelen bir iki yeri yazayım dedim.

Sıkma canını kardeş balik bilmezse halik bilir demişler.. Ben fırsat buldukça bakıyorum sağol ..
abolardis ve Enver Yılmaz bunu beğendi.
Dedecan 61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2019, 10:51   #5
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
Alıntı: Dedecan 61´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sıkma canını kardeş balik bilmezse halik bilir demişler.. Ben fırsat buldukça bakıyorum sağol ..

Dostlar sağolsun, Vatan sağolsun...
abolardis bunu beğendi.
Alt 03.Mart.2019, 11:04   #6
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 428547
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Gözümüzden kaçan paylaşımlar.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim üstadım.
Yüreğinize sağlık.
Enver Yılmaz bunu beğendi.
abolardis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil