"Bizu Gêmâ / Bus Gamer" (2008) DVDRip Türkçe Altyazılı

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,809
AnimePaperscans_Bus-Gamer_Sirius4ev.jpg

b441.jpg

b822.jpg

b631.jpg

Anime'nin Adı: Bus Gamer
Kategori: TV Serisi
Tür: Aksiyon, Drama
Gönderen: Shana
Yayım Tarihi: 14/3/2008
Firma/Stüdyo: Frontier Works
Türkiye'de: Yayımlanmadı

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Naoyuki KUZUYA
Müzik: Hiroyuki NAGASHIMA
Orjinal Eser: Kazuya MINEKURA

Tanıtım
Mishiba Toki, Nakajyo Nobuto ve Saitoh Kazuo bu üç yabancı otobüs oyununda rekabet etmek için birlikte bir otobüs kiralarlar.Bu kanunsuz iş için bu olayı sıkı bir gizlilikte saklarlar.Onlar şifre olarak ''Team AAA'' yazdıkları zaman bir ekibe gönderilirler.Onlar artık tamamen farklı çevrelerde yaşamaya başlarlar.Onlar bu oyunu para kazanıp hayatta kalabilmek için oynarlar.

alıntı:
anime.gen.tr

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Çok harika bir animeydi ya, bence 3 bölüme sığamayacak güzel bir anime olmuş zaten de sığmamış sığamamış ve de konuyu bi türlü toparlayamamışlar ve ne yazık ki 3 bölümle bitirmek zorunda kalmışlar. Bu çok kötü gerçekten ben bunu ilk duyduğum yani seyrettiğimde hani yapımcılar bazen kafa dağıtmak adına ufak animeler yapar ya onlardan sandım ama, maddi zorunluluklar yüzünden sona erdiğini bilmek çok kötü gerçekten zaten bunu son bölümdede baya bir hissettiriyor kendileri yaa gitmeyiin daha çok hikâyem var anlatacak diyor ama elden ne gelir İNŞALLAH devamı da gelir demekten umut beslemekten çaremiz yok maalesef .Kimbilir belki biri devam ettirir cidden sonu hariç çok harika bir anime müzikleri zaten 10 numara konu desen çok güzel, eh fazla söze gerek yok başta zaten belli oluyor uzun soluklu bir hikâye konusu var olduğunu ama 3.bölümde tak diye bitiverince insanı bu son hiç mi hiç tatmin etmiyor.yukarda da dediğim gibi animede kendisi "yav durun gitmeyin daha çok anlatacak şeyim var hepsini kursağımda bıraktınız" diyor ama.Resmen Animenin 3.bölümünün sonuna doğru herşeyi anlıyorsun hani anlıyorsun derken bu dediklerimi anlıyorsun harika 2.5 bölümden sonra böyle yalap şap yapılmış bir son hiç yakışmamış.Ha bir de animenin otobüsle ya da otobüs oyunlarıyla hiçbir alakası yok söyleyim bu adı neden koymuşlar anlamadım zaten :DNeyse çenemiz düştü gene hehe :D ALLAH'A emanet

Son düzenleme: