Bitter Virgin(Türkçe)

Bitter Virgin(Türkçe)

Anime ve Mangalar

Like Tree4Likes
  • 2 Post By sanji54
  • 1 Post By vkopuzoglu
  • 1 Post By Büşra 1

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17.Nisan.2010, 17:33   #1
Kıdemli Üye

sanji54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20801
•Rep Seviyesi :
sanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond reputesanji54 has a reputation beyond repute
Standart Bitter Virgin(Türkçe)
Tanıtım :

Küçük bir kasabanın okulunda okuyan Suwa Daisuke, yaşamının büyük bir bölümünü kızları tavlamakla ve onlarla eğlenmekle geçirmektedir. Ama pas geçeceği sadece bir kız vardır; bir erkeğin dokunmasıyla bile çığlık atabilecek, çıtkırıldım Aikawa Hinako.

cilt 1 :
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

cilt 2 :

cilt 3 :

cilt 4 :

not : Çevirisi bana ait değildir çeviren arkadaşa teşekkür ederim.
Greyjoy ve toxine bunu beğendi.

Konu sanji54 tarafından (17.Nisan.2010 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.
sanji54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Ağustos.2010, 04:35   #2
Yeni Üye

dragonseans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
dragonseans is on a distinguished road
cilt 3 ve cilt 4 eklenirse sevinirim linkler çalışmıyor
dragonseans isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Ağustos.2010, 04:46   #3
Yeni Üye

dragonseans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
dragonseans is on a distinguished road
Icon14 Manganın Devamını İSTEYENLERE!!!!!
CİLT 3 LİNK : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

CİLT 4 LİNK : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sitede problem veya aksama olabilir benimde katkım olsun dedim .Gelecek serilerde başarılar dilerim arkadaşlar.
dragonseans isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Aralık.2010, 14:49   #4
Yeni Üye

amida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
amida is on a distinguished road
cilt 3 ve cilt 4 linkleri aynı ikiside cilt 3 düzeltirseniz sevinirim
amida isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Aralık.2010, 15:53   #5
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Yeni

Bitter Virgin Cilt 4

Buyur arkadaşım 4.cilt afiyet olsun Aluminia fansub tarafından yapılmış ellerine sağlık.

Konu vkopuzoglu tarafından (19.Aralık.2010 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 22.Ocak.2011, 00:19   #6
Süper Üye

pereventi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 14547
•Rep Seviyesi :
pereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond reputepereventi has a reputation beyond repute
cilt 1 'in linki kırık arkadaşlar
pereventi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Nisan.2011, 23:27   #7
Yeni Üye

kasum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
kasum is on a distinguished road
birinci link kırık (
kasum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Nisan.2011, 02:37   #8
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Bitter Virgin Tanıtım
Çeviren grup Aluminia

Küçük bir kasabanın okulunda okuyan Suwa Daisuke, yaşamının büyük bir bölümünü kızları tavlamakla ve onlarla eğlenmekle geçirmektedir. Ama pas geçeceği sadece bir kız vardır; bir erkeğin dokunmasıyla bile çığlık atabilecek, çıtkırıldım Aikawa Hinako.

Bir gün kızlarla dolaşırken bir kilisenin önüne girerler. Daisuke, kiliseye gireceğini söyler fakat kızlar korkup kaçtığından tek başına girer. Kiliseye girdikten sonra birtakım sesler duyar ve korktuğundan bir kabine saklanır. Kilisede, pas geçeceği kız Aikawa vardır. Aikawa, kabinin içindeki Daisuke'yi rahip sanarak ona başından geçenleri anlatmaya başlar.

"Ortaokuldayken üvey babam bana tecavüz etti ve hamile kaldım. Ama annem bana inanmadı ve yardım etmedi. Bu yüzden bebeğimi aldırdım. Fakat üvey babamın saldırıları devam etti ve tekrar hamile kaldım. Doktorlar, bu çocuğu da aldırırsam bir daha hamile kalamayacağımı söyledi. Bunu duyunca aldırmaktan vazgeçtim ve bir yıl önce erkek çocuğu meydana getirdim."

Aikawa, bu anlattıklarının yanında, çocuğunun doğumgününü kutlamasının günah olup olmadığını sorar. Daisuke bu duyanları karşısında şoke olduğundan ağzından sadece "Tanrı yanında." cümlesi çıkar, ve Aikawa kiliseden ayrılır. Artık Daisuke, Aikawa'ya farklı bir şekilde bakmaktadır. Fakat bu duydukları, hayatını değiştirdiği etken olacaktır.(Tanıtım: Cynthia)
Tanıtım alıntıdır...

Bitter Virgin Cilt 1
Mediafire: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Rapid Linki: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Buyrun arkadaşlar mediafire linki yenilendi ayrıca fansub grubunun vermiş olduğu rapidide koyuyorum hepinize iyi okumalar.
syndrome bunu beğendi.

Konu vkopuzoglu tarafından (27.Nisan.2011 Saat 02:41 ) değiştirilmiştir.
vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Eylül.2012, 17:59   #9
Yeni Üye

Büşra 1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
Büşra 1 is on a distinguished road
cilt 2 açılmıyor ilgilenebilir misiniz emeğine sağlık
vkopuzoglu bunu beğendi.
Büşra 1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Temmuz.2019, 00:03   #10
Yeni Üye

kursatk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
kursatk is on a distinguished road
linkler ölmüş....
kursatk isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
türkçe manga

Seçenekler
Stil