Amazon Yetişkinler İçin Çizgi Roman Dergisi Sayı 02

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,070
Bursa
file

Amazon yetişkinler için çizgi roman dergisinin eksik gediklerini kapatalım :)
Bir tarafımız çocuk bir tarafımızda yetişkin olduğuna göre sakınca yok. :d
ozanbarış & palio68 çalışması ile dostlarımıza keyifli okumalar dileriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Bülent Hazer marjinal ve sansasyonel yayıncılık anlayışıyla
ilginç bir deneyim oluşturmuş Türk çizgi roman tarihi içerisinde.
Çok teşekkürler Bursa'ya...

texas/tommiks

Yeni Üye
29 Ocak 2017
1
0
Merhaba arkadaşlar.., (muhtemelen ort. yaş 40-50 olsa gerek)
Siteyi ilk defa gördüm. Eski bir Tommiks/Texas'cı olarak çok ilgimi çekti. Yaşım 58 ve haliyle bu dergileri sinema (İstanbul) kapılarında takas/satış yaptığımız günler gözümün önüne geldi.
Ancak burada ki çizgi roman dosyaları PDF yerine nedense CBR formatında ve en zor dönüştürülen format. Ben İ5 win10 pc kullanıyorum. Ne yaptımsa cbr dosyayı pdf'e dönüştüremedim. İnt. üzerinde cbrtopdf converter ,ile dosya formatı değiştirdim ancak açılmıyor ve bozuk pdf diyor. cbrtorar denedim olmadı. Bir arkadaşımız; cbr olarak indir, sağ tıkla rar olarak dönüştür sonrada int.den rartopdf ile aç diyor. Bu da olmuyor.
Yorumlara baktığımda çoğunlukla eski tarihler ve muhtemelen daha win7 zamanı veya daha evvelki dönemlere ait proğramlardan bahsediliyor.
Şimdi bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa, lütfen yardımcı olsun. Yoksa ki; tommiks/teksas üyeliğimi istemeyerek iptal edip, İstanbul'a gittikçe eski sayıları Kadıköy kitapçılardan almaya devam edeceğim. :((
İyi günler....
tommiks/teksas

Agubey

Yeni Üye
18 Eki 2021
4
1
iyi gunler dosyayi acamiyorum yardimci olurmusunuz hangi programla acildigini soylerseniz sevinirim tesekkurler