Amatör Veb Ofset Yayınları Sayı 26

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Değerli dostlar,

İstanbul'un 1 Mayıs'a özel trafik karmaşasından dolayı evden çık(a)mayan tüm dostlar için paylaşıyorum.

Sevgi & Saygı

292027b.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Eline sağlık değerli dostum.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Sayın savok; baskı hatası. O kadarını da görmeyi ver... Nasılsa kitap ayın "ontörtü" gibi parlıyor.
Ellerinize sağlık üstadım. Bu serideki son fasikülde yerini almış oldu. Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Çıkmama gerek kalmadı üstadım, Taksim kapalı olduğu için tüm olaylar saatlerce bizim Beşiktaşta oldu ki evin içine kadar biber gazı girdi, sürekli tepemizde helikopter gürültüsü de artısı, ama olsun sizin paylaşımınız bu akşamın okuyacağım son eseri olacak şimdi, üstelik 75 kuruş, elinize sağlık, tam klasik, 75 kere teşekkür ederim üstadım.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Ceylan, 1001 Roman tarzı bir dergi Amatör

Öğrencilere yönelik olarak yaz tatilinde yayınlanmış, okulların açılmasıyla yayınına 26. sayıda son vermiş

Yani öğrenciler okul döneminde Amatör okumaya devam etseydi dersleri mi aksatacaklardı:)

Eleştirmek mümkün ama eleştirmiyorum; aksine Simavilerin çizgi romana olağanüstü katkılarının bir örneği daha diye Simavileri takdir ve saygıyla anıyorum.

Gerek gazetelerinde, gerekse dergilerinde çizgi romanın yaygınlaşması için, sevilmesi için yapmış olduklarını minnetle anıyorum, her ne kadar ticari amaçlı olsa da ki bu çok doğaldır, ama neticede bizim çizgi roman sever olmamızda Simavilerin etkisi çok çok büyük

" Ondörtüncü " için ise Yazı İşleri Müdürü(!) " Samet Koçyiğit'e kulak çınlaması armağan ediyorum.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Bu değerli ve bulunması çok zor dergi için çok teşekkürler sayın Gulyabani. Gerçekten de zamanının güzel dergilerinden. Yayınına 26 sayıda son verilmesi yazık olmuş. Sitemizde olmayan diğer eksik sayılarının da bir gün bulunacağını umarak, iyi günler dilerim.