Konser Fotoğrafları

funghu

Aktif Üye
13 Şub 2021
456
5,413
İstanbul
Geçtiğimiz yıl, mahallemizdeki kültür merkezinde 14 konser izledim.
Sahne ışıklandırmasını beğenmesem de, tümünü fotoğraflamaya çalıştım.
Buraya, her konser için bir fotoğraf koydum.

Konser 1 - Zeynep Karababa

Konser 2 - Sadık Gürbüz

Konser 3

Konser 4 - Çiğdem Taştan

Konser 5 - Ahmet İhvani

Konser 6 - Erdal Güney

Konser 7 - Ahuzar Grubu

Konser 8 - Şems Trio

Konser 9 - Cümbüş Cemaat

Konser 10 - Modern Halk Dansları

Konser 11 - Savaş Gövtepe

Konser 12 - Ali Altay

Konser 13 - IBB THM

Konser 14 - Turgay Demir

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
İşte benim gibi pek de sanatçıları tanımayan bir kişi için her resmin altına kim olduğuna dair bir işaret, imge, bir ses koysaydın da kimin kim olduğunu anlasaydım daha da hoşıuma giden bir paylaşım olacaktı...

funghu

Aktif Üye
13 Şub 2021
456
5,413
İstanbul
İşte benim gibi pek de sanatçıları tanımayan bir kişi için her resmin altına kim olduğuna dair bir işaret, imge, bir ses koysaydın da kimin kim olduğunu anlasaydım daha da hoşıuma giden bir paylaşım olacaktı...

Paylaştıktan sonra aklıma gelmedi değil aslında. O arada başka tarama/düzenleme işlerine başlayınca unuttum. Biri hariç tümünün isimlerini not etmiştim, ekleyeyim altlarına.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,851
5,012

Sayın funghu ;

Olmamış sevgili dost... Olmamış.... Bu olanağa sahip olan var olmayan var...

Biz olmayanların da canı çekerse ne olacak...

Sadık Gürbüz'ü 1990'larda birkaç kez dinlemişliğim var... Ayrıca Ankara Keçiören Belediyesinde çalışırken birkaç kez karşılaşmışlığım var. Ancak şöyle doyasıya konuşmuşluğum ( sohbet ) yok malesef...

Konserleri dinleme olanağını sunan semt ve kuruluş neresi ... ?

Paylaşımına teşekkür ederim... Esenlik dileklerimle ve kıskançlık dileklerimle...

funghu

Aktif Üye
13 Şub 2021
456
5,413
İstanbul

Sayın funghu ;

Olmamış sevgili dost... Olmamış.... Bu olanağa sahip olan var olmayan var...

Biz olmayanların da canı çekerse ne olacak...

Sadık Gürbüz'ü 1990'larda birkaç kez dinlemişliğim var... Ayrıca Ankara Keçiören Belediyesinde çalışırken birkaç kez karşılaşmışlığım var. Ancak şöyle doyasıya konuşmuşluğum ( sohbet ) yok malesef...

Konserleri dinleme olanağını sunan semt ve kuruluş neresi ... ?

Paylaşımına teşekkür ederim... Esenlik dileklerimle ve kıskançlık dileklerimle...

Sayın dedo11,

İBB'ye bağlı tüm kültür merkezlerinde, Pandemi süresince ucretsiz konserler verildi. Sanatçılara maddi destek sağlandı. Ne yazık ki, bu konserlerin duyuruları yeterince iyi yapılamadı. Tüm bu konserleri, bir avuç dinleyiciyle birlikte dinledim.

Sadık Gürbüz'ü bu konserden önce Kardeş Payı dizisinde izlemiştim; hafiften kaçık bir ustayı oynamıştı. İzlerken çok keyif almıştım.