Tabletimdeki Çizgi Romanlar

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Sonuç olarak ekranın resmini çektiğim için amatör fotoğrafçılık bölümüne açtım bu konuyu, umarım kimsenin itirazı yoktur :)

Benim için çizgi roman kapakları çok önemlidir. Fazla vaktim olmadığı zamanlar, çizgi roman okuyamasam bile en azından tabletimi elime alır, okunmak üzere koyduğum çizgi romanların kapağına bakarım ve bu bile bana büyük keyif verir.

En son tabletimdeki çizgi roman kapaklarını izlerken gaza geldim sizlerle de paylaşayım istedim. Belki siz de benim gibi gaza gelirsiniz :)

Bu arada bunları böyle keyifte okumamız için paylaşımda bulunan bütün çizgi dostlara yeniden teşekkürler, şükranlar, sevgiler, saygılar..

R0rqkY.png

p0bLzo.png

kb9lBJ.png

Npn7Ag.png

Son düzenleme:

RTemel

Yeni Üye
30 Eki 2016
7
28
Çok güzel..Bende uzun süredir tablet araştırması yapıyorum,çizgi roman okuyabilmek için önerebileceginiz bir model varmı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Çok güzel..Bende uzun süredir tablet araştırması yapıyorum,çizgi roman okuyabilmek için önerebileceginiz bir model varmı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,

Ben tablet olarak ipad air 2 kullanıyorum ve çok memnunum. Sadece çizgi roman okumak için değil herşeyim için kullanıyorum. Boyutu 9.7 inch ve bana yeterli geliyor.

Bunun dışında bir ara forumumuzda bu konu bayağı bir tartışılmıştı.
Linkteki konuyu tamamen okursanız size bayağı faydası olacağını düşünüyorum.