421 01: Soğuk Savaş

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,991
neverland
cbv70B.jpg

Majestelerinin 421 numaralı ajanı sizlerle!bu aksiyon dolu macerayı,ben, altan ve melih41 beraberce hazırladık. Keyifli okumalar dileriz.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Müthişsiniz sevgili dostlar.
Eğlenceli, kıpır kıpır, heyecanlı
harika bir öyküyle hafta sonumuza
renk kattınız yine. Teşekkürler,
selam ve saygılar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,630
Bir bir merak ettiğim kitapları sayenizde türkçe olarak okuyabileceğim. Müthiş çalışmalar, ilgiyle takip ediyorum sizleri. Hepinize hürmet ve teşekkürler.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,987
8,406
Yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden biri Çok büyük, kocaman ÇİZGİ DİYARI çatısında sergilenmekte ve bende bu güzel ailenin bir ferdi olarak gururluyum. Sizler gibi güzel insanları bu vesileyle yüzyüze olmasak bile yüreğimde sizlerin karşılıksız sevgi paylaşımını, ortaya koymuş olduğunuz büyük bir özveri sonucu ortaya çıkan çıkan çizgi roman kardeşliğinin bu güzel paylaşımları takdire şayahdır. Her türlü iltifat ve teşekkürler azdır. Bunun bir geri ödeme miktarı bedeli yoktur. Siz güzel insanlara bu DİYAR'da bulunan tüm aile fertlerine sevgi ve saygılarımla, İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dileklerimle.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Çizgi Diyarı'nın üç ajanı gibi nerden bulursunuz bu çizgi romanları valla merak ediyorum...
Yeni bir güzellikle tanışmanın keyfiyle teşekkürler.