Spoon& White 1 : Bir Ahmağa Ağıt

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,983
neverland

Yann ve Conrad'dan gülmeye doyamacağız bir başyapıt daha. Hollywood polisiyeleri hiç bu kadar komik olmamıştı. Bayram hediyenizi ben, Altan ve Melih41 beraberce hazırladık. Keyifli okumalar ve iyi bayramlar dileriz...

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Üç silahşörler, (çeviri, balonlama, düzenleme). Teşekkürler, arkadaşlar.:)

comicist

Süper Üye
1 May 2016
591
4,783
Şu an başımda şapka yok olsa şapka çıkarırdım. Değerli isimler değerli paylaşımlar... Teşekkürler.​

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Hangi ara bu işi yaptınız vallahi bravo...
Teşekkürler dostlarım.
Yeni bir kahraman tanıma olanağını bulmak çok şanslı bir durum

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Büyük bir keyif ile okunacak harika bir çalışma...
Emek veren sevgili "trio"muza gönül dolusu teşekkürler...
Selam ve saygılarla...

52308R.gif

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Mükemmel. Üç dostumuza da çevirip paylaştıkları için çok teşekürler. İyi bayramlar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,619
İzmir
Bu tarz çizgi romanların bir tür adı var mı bilmiyorum? Bir yandan komedi bir yandan kan ve dehşet... Kazara Kahraman sersisi gibi... Sonuçta eğlenceliydi...

Hikaye de hoş sürprizler de vardı. Adına ester egg ya da cameo dediklerinden... Otele baskın yapan polisler Cehennem Silahı'ndan Martin Riggs (Mel Gibson) ve Zor Ölüm'den John McClane (Bruce Willis)'di. Polislerin başındaki adam da Morgan Freeman'dı. Lakin Morgan amcayı hangi filmden uyarladıklarını çıkartamadım.

Bir benzer muhabbette Kazara Kahraman 6'da vardı. Oradaki rahip annesinin kendisini polis olarak bildiğini, asansörde rahip giysisini giydiğini söylüyordu. Böylece Soda serisine bir selam veriyordu.

Teşekkürler dostlar, keyif alarak okudum.