Leonardo 01: Dahi

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,983
neverland
ZO0BLk.jpg

Bu sefer, hepimizin gerek Tercüman Çocuk, Hürriyet Çocuk gibi çocuk dergilerinden gerekse de zaman zaman televizyonlarda rastladığımız çizgi filmlerinde aşina olduğumuz bir karakterin ilk albümü hazırladık sizlere. Yiğit namıyla anılır derler bizde Çılgın Mucit orjinal adıyla anmak gerekirse Leonardo ilk albümüyle huzurlarınızda.
Ünlü ressam ve bilim adamı Leonardo Da Vinci'nin bu karikatürize hali , bilime yardımcı olmak isteyen talihsiz çırağı ve çağının ötesin icatlarıyla bizi kahkahalara boğuyor. Senaryosunu Bob DE Groot'un yazdığı, Turk'un resimlediği bu eseri ben, melih41 ve altan beraber hazırladık ve sizlere sunduk. Keyifli okumalar dileriz...

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Siz ne mübarek insanlarsınız .Tutup alınlarınızdan öpmek istiyorum.Benim en sevdiğim karekterlerden biridir.
Hafta sonu hediyesi bunun kesin çıktısını alıp kitap haline getiririm.
Samimi duygu ve düşüncelerim için kusura bakmayın ama hepinize şöyle bir sarılıp gözlerinizden öpmek istiyorum.
Harikasınız süpersiniz süpersiniz.Çok ihmal edilen bir çizgi roman ve harika esprileri ile ne kadar sevdiğimi anlatamam.
Bende Leonard ın ayrı bir yeri vardır.
Emeği geçen bütün değerli dostlara teşekkür etmiyorum yetmez.Yüreklerinden öpüyorum.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Siz ne mübarek insanlarsınız .Tutup alınlarınızdan öpmek istiyorum.Benim en sevdiğim karekterlerden biridir.
Hafta sonu hediyesi bunun kesin çıktısını alıp kitap haline getiririm.
Samimi duygu ve düşüncelerim için kusura bakmayın ama hepinize şöyle bir sarılıp gözlerinizden öpmek istiyorum.
Harikasınız süpersiniz süpersiniz.Çok ihmal edilen bir çizgi roman ve harika esprileri ile ne kadar sevdiğimi anlatamam.
Bende Leonard ın ayrı bir yeri vardır.
Emeği geçen bütün değerli dostlara teşekkür etmiyorum yetmez.Yüreklerinden öpüyorum.

Ben bu kadar içten ve coşkulu olamasamda sevdiğim bir seri, elinize emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler diyorum.:5: