Vincent & Van Gogh (Alm)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Vincent_01.jpg

Biraz da sanatsal yaklaşalım çizgilere. Bu eser çevrilirse balonlayabilirim.

Vincent_01_tile.jpg

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Biraz resim yapma yeteneğim olduğu için bu gibi çizgi romanlara ilgi duyuyorum. Gerçi şimdiye kadar gördüğüm resim sanatı ile ilgili tek kitap aşağıdaki resimde ki.

Ayrıca sinemada Van Gogh canlandıran Kirk Douglas ve Gauguin'i oynayan Anthony Quinn müthiş bir oyun çıkarmışlardı. Bir de Henri de Toulouse Lautrec' i yine sinemada canlandıran bir oyuncu var ki (adını anımsayamadım) tüm film boyunca dizleri üzerinde yürüyerek rolünü oynamıştı. (Tuluz Lotrek çocukluğunda kaza geçirip ayakları gelişmeyince "cüce" kalmıştı).

Böyle çizgi romanlarla bizi tanıştırdığın için teşekkürler sevgili gandor08 Yenilerini bekliyorum. Bir de çeviren olsa...

Mesajı yazana kadar linkte gelmiş.

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,909
ordu-turkey
Valla ilk kez sanatsal çr gördüm örnekleri varsa sırf bakmak için bile indiririm.Tablolar benim en büyük merak alanım çok sevdiğim bir konudur.Bu arada sana gerçekten helal olsun gandor nerden bulursun bilmem bunları.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Valla ilk kez sanatsal çr gördüm örnekleri varsa sırf bakmak için bile indiririm.Tablolar benim en büyük merak alanım çok sevdiğim bir konudur.Bu arada sana gerçekten helal olsun gandor nerden bulursun bilmem bunları.

Sevgili Gandor bu konuda gerçekten inanılmazdır. Bana öyle bir "yol gösteren" kişi olmuştur ki, kendisi bile belki bunun farkında değildir. :)
Bana onca kaynak bulup çevirmemi sağladığı için buradan tekrar teşekkür etmek istedim.
Sevgili Gandor, balonlamaya gelirsek....ben bir inceleyim. Araya sıkıştırabilirsem seninle ortak bir çalışma bana büyük keyif verir.