Fantastik Dörtlü X-Factor

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,643
Kasımpaşa
Fantastik Dörtlü X-Factor

Alfa yayınlarından yayımlanmış Fantastik Dörtlü ile örümcek adamın ortak macerası

fantasticfourno250sayfa00.jpg

Alıntıdır. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

"Veren el, alan elden üstündür."
Hadis

Son düzenleme:

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,524
13,956
Denizli - İstanbul
Bugün indirdiğim çizgi romanların bir kısmında sizin imzanız vardı.
Kendime teşekkürü bir borç bildim.

TEŞEKKÜRLER...

Son düzenleme:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Tüm ekip (Fantastik Dörtlü,Örümcek Adam,Kaptan Amerika,X-Men) birarada olduğuna göre mühim bir şey olmuş olmalı...Taramada biraz flu gözükse de hiç olmamasından iyi...Paylaşım için teşekkürler.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Sanırım orta üçe gidiyordum bu kitabı aldığımda. Aldığım ve okuduğum ilk F.D. macerasıydı. O zamanlar bulunduğum ilçede(Giresun/Tirebolu) bu kitapları bulmak çok zordu. Çizgiroman satan bir bayi vardı ama, daha çok bilinen çizgiromanlar gelirdi, ama asla çizgiromansızda kalmazdık. F.D yi Örümcek Adamın maceralarında tanıdım, diğer bir çok marvel kahramanını tanıdığım gibi, ve hep bir gün onların kendi çizgiromanlarından maceralarını okumayı düşlerdim. Ve bir gün bayiye gittiğimde gözlerime inanamadım; bir poşetin içinde 8 çizgiroman 8 lira etiketiyle satılıyor, ama asıl kalbimi heyecanla dolduran, poşetin içinde gördüğüm çizgiromanlardı. Fantastik Dörtlü, Kaptan Amerika, Demir Adam, diğerlerini şimdi hatırlayamadım ama bu üçü yeterdi bana, daha önce hiç kendi sayılarını elime alıp okumadığım üç çizgiroman ve kalın ciltler halinde. Cebime baktım 5 lira var, hayal kırıklığını düşünün, evde yakın değil ki gidip evden alsam, sonra o civarda bir yakınımızın dükkanı olduğu geldi aklıma, soluğu onun yanında aldım, o da çizgiroman seven biriydi Allahtan, kalan 3 lirayı ondan aldım ve çizgiromanları aldığım gibi eve koştum. Şimdi 36 yaşındayım ve o çizgiromanları hala saklıyorum :) Tıpkı o gün gibi heyecanlandım bu resmi görünce, bu sağlayanlar elleriniz dert görmesin, teşekkürler