Star Trek Alfa Yayınları Nostalji Dizisi 1999 Yılı Sayı : 3

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Star Trek Alfa Yayınları Nostalji serisi 1999 Yılı Sayı : 3.Tarafımca taranmış olup Sevgili Dostum Petranyus tarafından orjinaline sadık kalınarak düzenlemesi yapılmıştır.Birden fazla kapak resmi göreceksiniz nedeni kapak resminde bulunan gereksiz karalamaların temizlenmesinden kaynaklanmaktadır.Sevgili Petranyus un aslında zamanı fazla yoktu ancak üstad düzenleme işini sen yapabilirsen iyi olur dedim.Sağolsun beni kırmadı orjinaline sadık kalarak düzenledi.Kendisine çok teşekkür ederim.Sizin adınıza.Saygılarımla.

Scan : Abolardis Düzenleme : Petranyus
Konu gözden kaçmasın diye yeniden açmanın daha uygun olacağını düşündüm.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Teşekkür ederim üstadım. Elinize sağlık.

Ben de sizin gibi düşünerek konuyu yeniden açmıştım, siz de aynı sırada açmışsınız. Diğerini kaldırdım.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Sayı içeriğine bakamadim ama forumda bulunmayanları eklemek amacımız yayıncılık açısından hoş olmaz böyle bir çelişki bende inceliycem elimdekileride kontrol etmem lazım.Zagor klasik maceralarda böyle bir iş kazası yaşadım.Avm den Zagor KM aldım bir incele sonradan kitabın yarısı olmasa da önemli bir kısmı yok.Aynı kitabı bir daha aldım.Alfa da bir basım hatası mı yaptı acaba bilemiyorum.Tekrar olmasın diye kontrol ediyoruz ama bu durum çok farklı bende inceliycem.Sağolunuz.