Conan Alfa Yayınları Çizgi Roman Dergisi"Kara Kıyıların Kraliçesi"Sayı 02-Dişi Korsan

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020

300d386.jpg
2s1t9pk.jpg

Dostum ellerine sağlık, ancak arayı uzun tutmayalım...
İrtibatı koparmayalım...

Listedeki eksiklerimiz tamamlandığında epey mutlu olacağım.

Arayı uzun tutup irtibatı koparmadan,alıştığımız gibi paylaşımlara devam ediyoruz.Henüz kitapları okumadım ama, Red Sonya ile de ilgili macera sanırım mevcut diğer seride.

Conan'da mutlaka bayıldığım çizimler oluyor.Görsellik anlamında izninizle konunun içerisinde de sunuma renk katması açısından paylaşmak istiyorum.

14b2c1c.jpg
207rsxf.jpg

300 dpi. orijinal taramayı paylaşıyorum. Pazar gününüz güzel geçsin dostlar. Hayatınızdan mutluluk hiç eksik olmasın.

Jesti ile beni çok mutlu eden GONDOR dostumun adına ithafen.

Çizgilere gönül vermiş dostlarıma saygılarımla...

mediafire

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Ufakken pek fazla okuyamadığım bir kitaptı, nedeni kapaklarındaki kadın resimleri yüzünden büyüklerimizden saklı gizli okuduğumuzdandı herhalde. Gerçi hangi kitabı saklı gizli okumazdıkki.

O kara kitapları okuyupta sanki ne olacaklarsa, hatta okuyun okuyun onlarıda gominist olun diyen büyüklerimiz bile vardı.

Halbuki bilmiyorlardıki, bu kitaplar bizlerin ufkunu açıyor, okumamızı hayal gücümüzü zenginleştiriyor.

Şimdi bir oda dolusu kitap oldu, yerinden kaldıran bile yok, geçenlerde sadece kızım bayan yanlarını okurken gördüm, birde bir kaç tane kaptan amerikayı okuduğuna şahit oldum.

Adıma gelen bu eşsiz tarama için çok teşekkürler dostum sağolasın.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Vay,işte can evimizden güzel paylaşım.
Dostumuzun harika tarama ve temizlemesiyle arşivdeki yerine alacak.
Eline sağlık değerli dostum,kardeşim.
Emek dolu paylaşım için teşekkür ederim.

Alışmıştık...
O zaman devam.:31::31::31: