Conan Alfa Yayınları Çizgi Roman Dergisi"Kara Kıyıların Kraliçesi" 01

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
bu1ypfti1phga2t26.jpg

Paylaşıma devam...
İlgili seride 1. sayı renkli olarak mevcut olmasına rağmen sadece 22 sayfadan ibaret. Bu kitap ise siyah-beyaz 64 sayfa ve Alfa yayınlarından çıkmış 1.sayı olup "Argos Olayı" macerasının yanında "Kara Kıyıların Kraliçesi","Dişi Korsanın Doğuşu" ve "Ejder Sürücüleri" maceralarını da içeriyor.
Keyifli okumalar diliyorum.

bayrakzaf.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Sarkomer kardeşim,Conan'ın bu serisini okumayı hep istemiştim ama kısmet olmamıştı.
Sayenizde bu şansı yakaladığım için size çok teşekkür ederim.Elinize sağlık,emeğinize sağlık.İyi geceler dilerim.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sayın sarkomer conana da el attıysanız onuda bitireceksiniz demektir.Teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Sayın sarkomer conana da el attıysanız onuda bitireceksiniz demektir.Teşekkürler.

Sevgili dostum bu seri tamamlanmış durumda; sadece bu sayı eksik sayfalı olarak yer alıyordu.
Fakat bu nadide forum ve değerli dostlar için çeşitli paylaşımlarla paylaşmaya devam edeceğimi söyleyebilirim. Biraz iş yoğunluğum var ve maalesef biraz daha sizleri bekleteceğim.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Yapan, emek harcayan ve bizimle paylaşan
arkadaşlara haksızlık olmasını istemem
ancak tarama kalitesini artıran taramaları
özellikle sarkomer gibi usta ellerden çıkmışsa tercih ediyorum.
Aynı zamanda uzun süre geçmiş ve
unutulan kitaplar yeniden hatırlanıyor..
Teşekkür ederim, saygılarımla.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Ellerin dert görmesin Sarkomer Hocam.
Bir serinin eksikliği giderilip tamamlandı sayende. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

gruznan

Çeviri & Balonlama
20 Eki 2011
251
913
teşekkürler...bu seriyi ilk olarak alfa yayınlarından siyah beyaz okuduğum için renkli hali biraz itici geldi..o yüzden siyah beyaz taranmış halini indirmeyi tercih ettim...umarım tüm sayıları tarayıp paylaşabilirsin...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
teşekkürler...bu seriyi ilk olarak alfa yayınlarından siyah beyaz okuduğum için renkli hali biraz itici geldi..o yüzden siyah beyaz taranmış halini indirmeyi tercih ettim...umarım tüm sayıları tarayıp paylaşabilirsin...

Benim bildiğim kadarıyla bu seri siyah beyaz yayınlandı. Renkli serisi yok.
Orijinalinden balonlamalar var. Serinin birinci sayısı budur.
Paylaşım için teşekkürler.