Conan Alfa Yayınları Çizgi Roman Dergisi"Kara Kıyıların Kraliçesi"Sayı 02-Dişi Korsan

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Bilenler bilir.. Conan ın diğer adı Amra dır.. işte bu kitapta bu ismi nasıl aldığını öğreneceksiniz.Bölümümüzün adı ; Dişi Korsanın İzinde

attachment.php

Ekli dosyalar

• Alfa 0201.jpg
    Alfa 0201.jpg
    100.8 KB · Görüntü: 1,884
Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,635
TAM 35
Ravenx kardeşim senin bir adında hızır mı bir baktım bir sürü Conan valla ne diyeceğimi şaşırdım körün istediği bir göz Allah verdi iki göz ÇOK TEŞEKKÜRLER

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Hocam senin Sayende oldu bu. sen Conan paylaşımını başlatmasaydın benim aklımda yoktu. Senin paylaştığını görünce arşivimde Conan ın bu en güzel serisinin bulunduğunu hatırladım. Bu yüzden öncelikle takdir senin hakkındır.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,635
TAM 35
Rica ederim asıl senin yaptıklarını takip bile edemiyorum benim azıcık katkım olduysa ne mutlu bana
sen ve diğer arkadaşlar sayesinde rakipsiz oluyoruz hepinizden Allah razı olsun

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Bu Muhteşem "Kimmeryalı Conan" serisini bizlere sunan dostlara sonsuz teşekkürler...Emeğini paylaşanlara gönülden selam...

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
bence de Conan'ın en güzel serisi.gerek hikayesi gerek çizimleri ve gerekse çinisi ile muhteşem bir eser.çok çok teşekkürler.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Sayın Raven, önce teşekkürümü edeyim. Açıkcası bu Amra gerçeğini ilk defa duyuyorum. Şimdi de daha önce başka bir arkadaşa yaptığım sitemi size de yapayım. Hocam, "dosyayı görmek istiyorsanız mesaj", yazın ibaresi kanıma dokunuyor. Önceki arkadaşa epey bir sert çıkmıştım, ya bu siteye de burada emek verenlere de bu şart yakışmıyor. Elmalarla armutları aynı sepete koyuyorsuz. 1.08.2012'de üye oldum. Profilimi kontrol ederseniz, takdir ve teşekkür özürlü olmadığımı görürsünüz. Kaba kaçacak ama alın size mesaj, dosya mı kalsın arkadaş! Yemem içmem, ararım, sahaf sahaf gezerim ben bu sayıyı bulurum. Bulduğum zaman da helalinden tarar koyarım. Tamam bazı insanlardan ağzınız yanmış olabilir ama ben, o insanlarla aynı kefeye konmak istemiyorum :(!

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Sayın Raven'e deminki mesajımı yazdığımda kapak reminin altında mesaj gönderimiyle ilgili talep vardı. Sitemimi yazdım, gönderdim kapağa geri döndüğümde o ibare kalkmıştı. Nedir bilmem ama yanlıştan dönülmesini de takdir ederim. Sevgiler.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Sayın Raven, önce teşekkürümü edeyim. Açıkcası bu Amra gerçeğini ilk defa duyuyorum. Şimdi de daha önce başka bir arkadaşa yaptığım sitemi size de yapayım. Hocam, "dosyayı görmek istiyorsanız mesaj", yazın ibaresi kanıma dokunuyor. Önceki arkadaşa epey bir sert çıkmıştım, ya bu siteye de burada emek verenlere de bu şart yakışmıyor. Elmalarla armutları aynı sepete koyuyorsuz. 1.08.2012'de üye oldum. Profilimi kontrol ederseniz, takdir ve teşekkür özürlü olmadığımı görürsünüz. Kaba kaçacak ama alın size mesaj, dosya mı kalsın arkadaş! Yemem içmem, ararım, sahaf sahaf gezerim ben bu sayıyı bulurum. Bulduğum zaman da helalinden tarar koyarım. Tamam bazı insanlardan ağzınız yanmış olabilir ama ben, o insanlarla aynı kefeye konmak istemiyorum :(!

Sevgili pandora1972

Ben de ilk resim yüklediğimde " dosyayı görmek istiyorsanız mesaj " mealinde bir yazı otomatik olarak çıkmıştı. Bu, istem dışı olmuştu, bilahare bu şekilde çıkmaması için resmin nasıl yüklenmesi gerektiğini öğrendim.

raven'in bu paylaşım tarihine bakarsanız eski olduğunu göreceksiniz. Sonradan bu tarz paylaşımlara, sizin yakınmanıza benzer yakınmalar nedeniyle hemen hemen rastlanmayacak ölçüde azaldı

2009 yılında yapılmış ve düzeltilmeye sıra/fırsat/vakit gelmemiş bir paylaşım olarak bakabilirsiniz

Bazen bu şekilde açılmış yeni bir paylaşıma rastladığım oluyor

Aklıma gelen şey, ilk yaptığım paylaşım geliyor:), kasıt olmadığını biliyorum

Sevgiler, saygılar

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829

Sevgili pandora1972

Ben de ilk resim yüklediğimde " dosyayı görmek istiyorsanız mesaj " mealinde bir yazı otomatik olarak çıkmıştı. Bu, istem dışı olmuştu, bilahare bu şekilde çıkmaması için resmin nasıl yüklenmesi gerektiğini öğrendim.

raven'in bu paylaşım tarihine bakarsanız eski olduğunu göreceksiniz. Sonradan bu tarz paylaşımlara, sizin yakınmanıza benzer yakınmalar nedeniyle hemen hemen rastlanmayacak ölçüde azaldı

2009 yılında yapılmış ve düzeltilmeye sıra/fırsat/vakit gelmemiş bir paylaşım olarak bakabilirsiniz

Bazen bu şekilde açılmış yeni bir paylaşıma rastladığım oluyor

Aklıma gelen şey, ilk yaptığım paylaşım geliyor:), kasıt olmadığını biliyorum

Sevgiler, saygılar

Aldım, kabul ettim :), bu konuyu burada kapar size ve emeği geçen arkadaşa teşekkür ederim. Cehaletle dilin kemiği olmadan yazmak bu olsa gerek :( özür :(.