Conan Alfa 08 - Kurukafa Dansı

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Conan_Alfa_08.jpg

Conan Alfa 08 - Kurukafa Dansı (300dpi)(drzeko & folpi)

Conan Alfa 08 - Kurukafa Dansı (600dpi)(untouched)(drzeko & folpi)

Saygılarımla

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Sevgili drzeko mükemmel bir seri hazırlamış bizlere...
Hele de en güzel Conan serilerinden bir tanesi...
Teşekkürler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Üstadım o kadar seri ve kaliteli paylaşımlar yaptınızki emin olun yoğun paylaşımdan kaynaklanan baş dönmesi ve görme bozukluğu meydana geldi.
Tedavisi için hemen sabah bir öğlen bir akşam bir yatsı iki kez olmak üzere Conan okuyorum.
Aynı zamanda holistik bakış açısıyla Tarzan ları açıp açıp mübareğin resmini temaşa eyliyorum.
Şaka bir yana üstadım emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.
Takipteyiz çoğu zaman bir şeyler yazamıyorum aşırı bir iş yoğunluğu var mazur görün.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Üstadım o kadar seri ve kaliteli paylaşımlar yaptınızki emin olun yoğun paylaşımdan kaynaklanan baş dönmesi ve görme bozukluğu meydana geldi.
Tedavisi için hemen sabah bir öğlen bir akşam bir yatsı iki kez olmak üzere Conan okuyorum.
Aynı zamanda holistik bakış açısıyla Tarzan ları açıp açıp mübareğin resmini temaşa eyliyorum.
Şaka bir yana üstadım emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.
Takipteyiz çoğu zaman bir şeyler yazamıyorum aşırı bir iş yoğunluğu var mazur görün.

Üstadım, öncelikle paylaşımlarımı beğenmenize sevindim.
Bu iş yoğunluğunda bu yazdıklarınız bile beklentilerimin çok çok üstünde. Aslına bakarsanız Like'ınız bile yeterli benim için.
Saygılar.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Bu harika seri, bu kalite de arşivlenmeyi hak ediyordu.Nefis paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum...

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
vay canına!! müthiş yüksek çözünürlüklü, ahşap kokulu kitap okuma hissi veren harika sarı sayfalı, mükemmel taramalarıyla drzeko üstad geri döndü! hemde en sevdiğim karakter olan Conan ile!