Conan Alfa Yayınları Çizgi Roman Dergisi"Kara Kıyıların Kraliçesi Serisi" Sayı 09

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954

file

Resim ekleme siteleriyle savaş halindeyim, onlar kazandı.:mad:

İyi arşivler dileğimle...

300 dpi. orijinal taramayı paylaşıyorum.

Conan ve çizgilere gönül vermiş dostlarıma saygılarımla...

Mediafire

Moderatör tarafında düzenlendi:

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
576
speedforce
Çocukluğumda komşumuz İsmail Abimin kitaplığında vardı baya. Bir iki defa istedim sağolsunlar verdiler. Sonra birgün rahmetli İsmail Abim elinde bir çuvalla geldi. Madem sen seviyorsun al bunları dedi. Mr.No'dan Kaptan Swing'e, Zagor'dan Conan'a yaklaşık 200 tane çizgi roman getirdi. Sonra da sağolsun annem ekmek pişirirken hepsini yakmış. Anlayacağınız bir hazineyi böyle kaybettim. Sonra da kendi arşivimi oluşturdum. Ama hala içimde bir yaradır. Aklınıza gelebilecek bütün klasikler vardı. Ah anne ah.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Çocukluğumda komşumuz İsmail Abimin kitaplığında vardı baya. Bir iki defa istedim sağolsunlar verdiler. Sonra birgün rahmetli İsmail Abim elinde bir çuvalla geldi. Madem sen seviyorsun al bunları dedi. Mr.No'dan Kaptan Swing'e, Zagor'dan Conan'a yaklaşık 200 tane çizgi roman getirdi. Sonra da sağolsun annem ekmek pişirirken hepsini yakmış. Anlayacağınız bir hazineyi böyle kaybettim. Sonra da kendi arşivimi oluşturdum. Ama hala içimde bir yaradır. Aklınıza gelebilecek bütün klasikler vardı. Ah anne ah.

Forumdaki bir çok dost ne yazık ki ateşte yakılan çizgi romanların trajedisine tanık oldu. İyi ki çizgi diyarı var, iyi ki buradaki değerli dostlar var. Böylelikle kaybettiğimiz ve neredeyse bulmamızın artık imkansız olduğu değerlerimizi geri kazanıyoruz. Hem de karşılıksız, sadece hayır duasına.

Teşekkürler değerli üstadım. Conan deyince heyecan yapıyorum. :D

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
576
speedforce

Forumdaki bir çok dost ne yazık ki ateşte yakılan çizgi romanların trajedisine tanık oldu. İyi ki çizgi diyarı var, iyi ki buradaki değerli dostlar var. Böylelikle kaybettiğimiz ve neredeyse bulmamızın artık imkansız olduğu değerlerimizi geri kazanıyoruz. Hem de karşılıksız, sadece hayır duasına.

Teşekkürler değerli üstadım. Conan deyince heyecan yapıyorum. :D

Aynen iyi ki varsınız ;)

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
teşekkürler üstad, her zamanki gibi yüksek çözünürlüklü kitap tadında güzel kaliteli bir tarama. hikaye içerik ve çizimleri de oldukça iyi