Alaska Tay Yayınları 1. Seri Sayı 27 - Nehirde Soygun

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,808
Levendler için 600dpi Ken Parker;

><><

><><

xm3k5hsedz3hrjrzg.jpg

Orijinal Sayı: 23. La Regina Del Missouri
Senaryo: Giancarlo Berardi
Çizer: Giovanni Cianti
İlk Yayın: Eylül 1979, Ken Parker - Edizioni Cepim
Seriler: Ken Parker Serie Oro N°23 - 03/1991, Ken Parker Collection N°12 - 04/2004
Tay: Nehirde Soygun, 1.Seri sayı:27
Rodeo: Missouri Kraliçesi, Sayı:23

Ken Parker detaylı yayın listesi - Tay yüksek çözünürlük Alaska listesi - Parantez/Rodeo sıralı liste

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Üstat bari yeniçeri deseydin...
Çeri diyince adamın aklına şekil şekil şeyler geliyor...
Neyse domates niyetine çeri diyelim bari...
Teşekkürler.

Gabby

Onursal Üye
18 Haz 2012
264
1,450
Tay Yayınları koca Mississipi'yi es geçmiş, zoraki nehir vurgusuyla iyice sıradanlaştırmış.
Yetmemiş, sadece western filmlerinin değil tarihi gerçekliği de olan caz-blues tınılı,
yandan çarklı kraliçe ünvanlı çift bacalı güzelim nehir gemilerini dikkate bile almamış.

Orijinal macera adında böyle pot kıran hayali geniş çevirmen öykü içinde ne cevizler kırmıştır
acep diye gel de kıllanma. :)

Teşekkürler kudretsabancı.

ilkoalino

Yeni Üye
26 Eki 2010
8
14
Birkaç gün önce bir arkadaşıma uzun uzun övdükten sonra 'Niye anlatıyorum ki hemen bir tane indirelim de okuyuver' dedim. O da çok sevdi Ken'i, ama asıl ben uzun bir aradan sonra bu yeni çözünürlük düzeyinden okumalara doyamadım. Önce yadırgadım; ama özellikle Milazzo'nun çizdiği sayılardaki ince işçiliğin tadına varmak ikna edici oldu. Herkese ve özellikle yükleyen arkadaşa teşekkür ediyorum.
Bu maceraya gelince... Soygun sahnesinin fonunda Strauss'un valsini dinleyerek okumanızı öneririm. Hem zamanlaması doğru hem etkisi çok güzel.