Alaska Tay Yayınları 1. Seri Sayı 25 - Yuvaya Dönüş

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,871
Sokak Çocukları için 600dpi Ken Parker;

xio1tdk2ufuc7glzg.jpg

><><

><><

lq1egmk6f77plfozg.jpg

Orijinal Sayı: 30. Casa Dolce Casa
Senaryo: Giancarlo Berardi
Çizer: Ivo Milazzo
İlk Yayın: Haziran 1980, Ken Parker - Edizioni Cepim
Seriler: Collana West N°22 - 06/1987, Ken Parker Serie Oro N°30 - 10/1991, Ken Parker Collection N°15 - 07/2004, Cartonato Lizard (Colori) - 06/2004, I Classici Di Repubblica 50 Serie Oro (Colori) - 09/2005
Tay: Yuvaya Dönüş, 1.Seri sayı:25
Rodeo: Evim, Güzel Evim, Sayı:30

Ken Parker detaylı yayın listesi - Tay yüksek çözünürlük Alaska listesi - Parantez/Rodeo sıralı liste

Seçimlik Linkler

Son düzenleme:

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
577
Manaus
Bir cok yonden cok onemli olan bu seriyi öyle bir dirilttiniz ki size birkaç kez teşekkür etmek farz oldu. Her seferinde, her anlamda eskimiş kopyalari sizin 600 dpi larinizla değiştirince, insanin gözleri kamaşıyor ve Milazzo nun insani hayran bırakan çizgileri ortaya cikiyor. Cok teşekkürler

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Bir orjinal kapağa bakıyorum bir bizim Aslan Şükür ustanın kapağına ...Bir kapakta olmazsa olmazım kapağın macera ile ilgisinin olmasıdır.Öyleki macera ile uzaktan yakından ilgisi olmadığı için yıllar önce alfanın çıkardığı bir çok çizgiromana es geçtim.Ve şimdi merak ettim .Tamam Aslan Şükür çok güzel bir kapak yapmış ama macera ile ne kadar bağlantılı acaba.Neyse üstadın kafasını fazla ağrıtmadan ben teşekkürümü edeyim.Paylaşımcı ruhu ve beyefendi kişiliği için...Sahi karaoğlanlar ne oldu öksüz kaldılar...

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Bir orjinal kapağa bakıyorum bir bizim Aslan Şükür ustanın kapağına ...Bir kapakta olmazsa olmazım kapağın macera ile ilgisinin olmasıdır.Öyleki macera ile uzaktan yakından ilgisi olmadığı için yıllar önce alfanın çıkardığı bir çok çizgiromana es geçtim.Ve şimdi merak ettim .Tamam Aslan Şükür çok güzel bir kapak yapmış ama macera ile ne kadar bağlantılı acaba.Neyse üstadın kafasını fazla ağrıtmadan ben teşekkürümü edeyim.Paylaşımcı ruhu ve beyefendi kişiliği için...Sahi karaoğlanlar ne oldu öksüz kaldılar...

Evet haklısınız... hatta tüfeği bile uzun değil... Sanki zamanının ilerisinde...

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,871
En dramatik Alaska öykülerden birini
tekrar okuyarak bayramda gözyaşı
dökmeyi de başardım! Teşekkürler
üstadım, eline sağlık.

Doktor, bayram boyu her gün bir Alaska paylaşayım dedim, sıralı gittiği için bu güne bu denk geldi. Niyetimiz ağlatmak değil, keyiflendirmekti.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,871
Muhtemelen, orijinal kapak ya da benzeri bir kapakla yayınlansaydı satmazdı düşüncesiyle daha aksiyonlu bir kapak yoluna gidilmiştir. Sevgili yeryüzü'nün de saptadığı gibi kapak karesi de maceranın içinden alınma.
Karaoğlan'lara gelince, tek elden çıksın diye onları drzeko dostumuza bıraktım şimdilik. Zaten elimde şu an sürüyle çocuk dergisi, Ken Parker vs var. Hazır iş açısından sakin bir dönemdeyken en azından Alaska'ları tamamlamak istiyorum. Gerisine zaman içinde bakarız.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Tabletin hafızasında fazla yerim kalmadığından ana kuzusu olmayı göze alıyorum.
Teşekkür ederim sunduğun tüm güzel kitaplar için.