Alaska Tay Yayınları 1. Seri Sayı 09 - Büyük Soygun

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,866
Ninjalar için 600dpi Ken Parker;

><><

><><
94mboh7rpw6g0kdzg.jpg

Orjinal Sayı: 8 Colpo Grosso A San Francisco
Senaryo: Giancarlo Berardi
Çizer: Ivo Milazzo
İlk Yayın: Aralık 1977, Ken Parker - Edizioni Cepim
Seriler: Collana West N°7 - 12/1985,Ken Parker Serie Oro N°8 - 12/1989, Ken Parker Collection N°4 - 08/2003
Tay: Büyük Soygun, 1.Seri sayı: 9,
Parantez: San Fransisco'da Büyük Vurgun, Sayı:8

Ken Parker detaylı yayın listesi - Tay yüksek çözünürlük Alaska listesi - Parantez/Rodeo sıralı liste

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Organiztsya üyeleri unutulmuş...
İtalyan mafyası, arnavutluk mafyası ve illuminati örgütü de bu kitaptan isterler...
Amaç huzur...
Teşekkürler kudret baba...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Çok teşekkürler üstadım bir kez daha Alaska paylaşımları yaparsanız Tibetli Lama kardeşlerimizi ve Avustralyalı Aborjin kardeşlerimizi ihmal etmeyiniz lütfen.Papua Yeni Gineli dostlarımız çok alıngandırlar bu konuda çok hassas olduklarını ayrıca biliyorum.
Şaka bir yana değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim.
Alaska'nın her sayısı film tadındadır.Özellikle Avcı ve Lilith macerası bu kadar mı güzel anlatılır harika çizimleri ile bir şaheserdir.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,866
Organiztsya üyeleri unutulmuş...
İtalyan mafyası, arnavutluk mafyası ve illuminati örgütü de bu kitaptan isterler...
Amaç huzur...
Teşekkürler kudret baba...

Çok teşekkürler üstadım bir kez daha Alaska paylaşımları yaparsanız Tibetli Lama kardeşlerimizi ve Avustralyalı Aborjin kardeşlerimizi ihmal etmeyiniz lütfen.Papua Yeni Gineli dostlarımız çok alıngandırlar bu konuda çok hassas olduklarını ayrıca biliyorum.
Şaka bir yana değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim.
Alaska'nın her sayısı film tadındadır.Özellikle Avcı ve Lilith macerası bu kadar mı güzel anlatılır harika çizimleri ile bir şaheserdir.

Hepsini sıraya aldım. :89:

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,866
8 Colpo Grosso A San Francisco
Senaryo: Giancarlo Berardi
Çizer: Ivo Milazzo
İlk Yayın: Aralık 1977, Ken Parker - Edizioni Cepim
Seriler: Collana West N°7 - 12/1985,Ken Parker Serie Oro N°8 - 12/1989, Ken Parker Collection N°4 - 08/2003
Tay: Büyük Soygun, 1.Seri sayı: 9,
Parantez: San Fransisco'da Büyük Vurgun, Sayı:8