Cam Kent/Paul AUSTER Aksoy Yayıncılık Egoist Dizisi 5

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Cam Kent/Paul AUSTER
Aksoy Yayıncılık Egoist Dizisi 5

file

143qpr.jpg

kolibri üstad taramış.
Çizgi romanı bu kadar seven bir kişinin paylaşımları herkes tarafından okunabilmeli..
Umarım bu konuda bana hak verir..
İyi okumalar.

...
Susadım
Üç tane elma soydular,üç tane portakal
Nafile
Bir bardak suyun yerini tutmadı
Acıktım
Kuş sütü,kuru üzüm getirdiler
Nafile
Bir çimdik somunun yerini tutmadı
Seni düşündüm sevgilim şükrederek
Su gibi aziz olasın her daim
Ekmek gibi mübarek.

Bedri Rahmi Eyüboğlu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Paul Auster'in eserlerinin çizgi romana çevrildiğin bilmiyordum; insan hala çocukluğunun çizgiromanlarına ve onların yeni basımların takılıp kalınca böyle oluyor işte. Klasik romanların çizgi versiyonlarından bir kaç tane okudum, tat vermedi umarım Auster ustanın eserinde hayal kırıklığına uğramam.

Tarama için Kolibrî'ye, paylaşım için Savok'a teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Çizgiromana ara verdiğim ve sonrasında sağlık sorunları yaşadığım dönemde Aksoy Yayınlarından epeyce çizgiroman yayınlanmış

Koşullar uygun olup da ayıldığımda:) Teks, Zagor, sertkapaklı Teksas, Tommiks, Kinova'ları, o kitapçı, bu kitapçı, o şehir, bu şehir derken topladım

Henüz Conan la haşır neşir değildim. Conanı tanıyınca Kılıçların Savaşçısı serisini de aldım

Gelgelelim bu kitabı ne gördüm ne duydum bugüne kadar

İnsanoğlu her gün birşeyler öğreniyor:)

Nadir kitapların değerli paylaşımcısı kolibri üstada ve savok üstadıma şükran duygularımla saygılar sunuyorum

rüzgaruluer

Yeni Üye
8 Ocak 2012
66
54
paul auster şu an çok ünlü memlekette. aklıma da hemen bu eser geldi. baktım indirmişim neyse ki. tarayanın eline sağlık.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
yavaş yavaş forumun iç taraflarına dalmaya başladım ve nefis isler buldum.. bu da onlardan biri.. hem kolibri üstada hem elinde ne var yok bizimle paylaşan sevgili savok'a sonsuz teşekkürler :)

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,725

Sayın Savok ;
Sayın Kolibri ;

Paul Auster bana RTE'nı anımsatıyor. Popüler iyi bir yazarın güzelim çizgi romanı için ,

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.