Akşam Siesta Sayı 65 (24 Eylül 2006)

Akşam Siesta Sayı 65 (24 Eylül 2006)

Akşam Siesta

Like Tree89Likes
  • 25 Post By yazicizahmet
  • 5 Post By Beymelikli18
  • 13 Post By Baltimora
  • 14 Post By Baltimora
  • 5 Post By samihakan
  • 9 Post By yazicizahmet
  • 6 Post By Baltimora
  • 6 Post By GüvenGüven
  • 6 Post By yazicizahmet

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04.Ekim.2020, 00:01   #1
Onursal Üye

yazicizahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 450346
•Rep Seviyesi :
yazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond repute
Standart Akşam Siesta Sayı 65 (24 Eylül 2006)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Hızlı tarama ve paylaşım telaşıyla not etmeyi unutmuşum. Dikkatli bir üyemiz; ilginç bir üslub ile uyardı.
Bu derginin orta sayfası yoktur. Saygılarımla.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu yazicizahmet tarafından (04.Ekim.2020 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.
yazicizahmet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Ekim.2020, 08:09   #2
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267319
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Çok çok teşekkürler üstadım.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Ekim.2020, 11:44   #3
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 219257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Alıntı: Yucel37´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu dergileri yarım yamalak yayınlamak de demek anlamıyorum kapaktaki konu nerede..yayınlama daha iyi

Bu nasıl bir üsluptur?! Kaldı ki bu paylaşımı yapan arkadaşlarımız bu yaptıkları işi hiç bir karşılık beklemeden gönüllü olarak büyük emek harcayarak yapıyorlar. Sizlerin teşekkür etmesi gerekirken bu yazdıklarınız kabul edilemez. Şimdilik 1 hafta dinleniniz..

Konu Baltimora tarafından (04.Ekim.2020 Saat 12:04 ) değiştirilmiştir.
Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Ekim.2020, 12:03   #4
Yönetici

•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Alıntı: yazicizahmet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hızlı tarama ve paylaşım telaşıyla not etmeyi unutmuşum. Dikkatli bir üyemiz; ilginç bir üslub ile uyardı. Bu derginin orta sayfası yoktur. Saygılarımla.

Bahsettiğiniz üye adına sizden özür dilerim Üstadım. Sizler burada hiç bir karşılık beklemeden bizlerle sayısız dergiyi paylaşarak forumumuza renk katarken, bazı insanların en ufak bir hataya bile tahammülsüzlüğü anlaşılacak bir şey değil.. Böyle tahammülsüz insanlara da biz tahammül etmeyeceğiz bundan sonra, zira kendi alanında marka olmuş bir sitenin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur diye düşünüyorum. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..

Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Ekim.2020, 15:32   #5
Süper Üye

samihakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
samihakan is on a distinguished road
Karşılık beklemeden bizlere bu güzel dergileri sunan, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
samihakan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ekim.2020, 16:32   #6
Onursal Üye

•Rep Seviyesi :
yazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond reputeyazicizahmet has a reputation beyond repute
Alıntı: Baltimora´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bahsettiğiniz üye adına sizden özür dilerim Üstadım. Sizler burada hiç bir karşılık beklemeden bizlerle sayısız dergiyi paylaşarak forumumuza renk katarken, bazı insanların en ufak bir hataya bile tahammülsüzlüğü anlaşılacak bir şey değil.. Böyle tahammülsüz insanlara da biz tahammül etmeyeceğiz bundan sonra, zira kendi alanında marka olmuş bir sitenin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur diye düşünüyorum. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..

Sevgili Baltimora dostum; nezaketiniz için, Teşekkür ederim. Özür dilemesi gerekenin başkası olduğunu düşünüyorum. İnanın sadece bu küçük olaya sebebiyet verdiğim için, geçici bir üzüntü yaşadım bitti. Nezdinizde bütün Diyar Dostlarına Selamlar olsun. Huzurluyum, Barışığım, İşimdeyim, Gücümdeyim, Emekliyim, Cennetimdeyim...
Sevgiler, Saygılar ve Sağlıklar dilerim.
yazicizahmet isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ekim.2020, 20:33   #7
Yönetici

•Rep Seviyesi :
Alıntı: yazicizahmet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Baltimora dostum; nezaketiniz için, Teşekkür ederim. Özür dilemesi gerekenin başkası olduğunu düşünüyorum. İnanın sadece bu küçük olaya sebebiyet verdiğim için, geçici bir üzüntü yaşadım bitti. Nezdinizde bütün Diyar Dostlarına Selamlar olsun. Huzurluyum, Barışığım, İşimdeyim, Gücümdeyim, Emekliyim, Cennetimdeyim...
Sevgiler, Saygılar ve Sağlıklar dilerim.

Rica ederim üstadım, size böyle haksız ve uygunsuz bir üslupla serzenişte bulunan birinin özür dileyeceğini sanmadığımdan kendi açımdan en doğrusunu yaptığımı düşünüyorum. Bu kadar ince düşünerek yazdığınız güzel mesaj için çok teşekkür ederim. Lütfen canınızı bu tarz küçük şeylerle sıkmayıp, yaptığınız paylaşımların keyfini çıkarın.. çünkü biliyorum ki bizleri mutlu ettikçe sizler de mutlu oluyorsunuz. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla...

Alt 05.Ekim.2020, 21:45   #8
Yönetici

GüvenGüven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 90436
•Rep Seviyesi :
GüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond repute
Döneminden yaşantısına ışık tutan her biri ayrı bir alanda Türkiye'nin geçmişindeki gündemini iyi ya da kötü, taraflı ya da tarafsız aktaran yazılı basınından seçmece inciler sunarak Diyar'a büyük zenginlik, renk ve çeşitlilik kattığınız, bunun yanı sıra asla taviz vermediğiniz tutumunuz, bir ağabeyimiz olarak örnek aldığımız olgunluğunuz ve tavrınız için size teşekkür ederim Değerli Yazıcı Ahmet Üstadım.

Daha nice kaliteli ve birbirinden güzel paylaşımınızda bir araya gelip, paylaşmak, dertleşmek, görüşmek üzere...

LE BOIS DES VIERGES (Jean Dufaux & Beatrice Tellier) - Paylaşıldı
NAMELESS (Grant Morrison & Chris Burnham) - Paylaşıldı
PREDATORS - Strangers In A Strange Land (FILM SEQUEL) 26 sayfa - Paylaşıldı
CARTHAGO (Christophe Bec, Eric Henninot & Milan Jovanovic) 580 sayfa - Çevriliyor
THE MASK OF A THOUSAND TEARS (David Chauvel & Roberto Ali) 64 sayfa - Çevrilecek
CARTHAGO ADVENTURES (Christophe Bec & Alexsa Gajic) 290 sayfa - Çevrilecek
SHI (Benoit Zidrou & José Homs) 240 sayfa - Çevrilecek
GüvenGüven isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Ekim.2020, 01:32   #9
Onursal Üye

•Rep Seviyesi :
Alıntı: GüvenGüven´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Döneminden yaşantısına ışık tutan her biri ayrı bir alanda Türkiye'nin geçmişindeki gündemini iyi ya da kötü, taraflı ya da tarafsız aktaran yazılı basınından seçmece inciler sunarak Diyar'a büyük zenginlik, renk ve çeşitlilik kattığınız, bunun yanı sıra asla taviz vermediğiniz tutumunuz, bir ağabeyimiz olarak örnek aldığımız olgunluğunuz ve tavrınız için size teşekkür ederim Değerli Yazıcı Ahmet Üstadım.

Daha nice kaliteli ve birbirinden güzel paylaşımınızda bir araya gelip, paylaşmak, dertleşmek, görüşmek üzere...

Ne kadar güzel bir değerlem. Nutkum tutuldu. Ne yazacağımı bilemiyorum üstadım. Çok çok Teşekkür ederim. Elbette daha nice paylaşımlara...Sevgiler ve Saygılarımla...

Bookmarks

Seçenekler
Stil