Kaan 06 Ağa Han'ın yüzüğü

12 Şub 2010
15,006
543,719
Otsukarcı'nın oğlu Kaan'ın doyumsuz maceralarını tekrar tekrar okumak keyfimi tazeliyor.

Senaryo, kurgu ve çizgi olarak birinci sınıf bir çizgi roman.
Hatta çizgi romandan da öte bir zevk.

Haşhaşin reisi Şeyhülcebelin ölümünden sonraki taht kavgaları, güzel kadınların etrafında dönen iktidar kavgası ve entrikalar her şey dört dörtlük.

Sevgili lotoloto üstadın şahane düzenlemesiyle okuması, en az kitaptan okumak kadar güzel oldu.

Teşekkürlerimi, saygılarımı sunuyorum sevgili dostum.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Syın lotoloto güzel bir emekle selam vermişsin sana ve emeğine selam olsun kardeşim.Çok sağol.
Edit: Verdiğin linkten indirilemiyor her türlü denedim.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Yine nefis bir çalışmayla karşılaşacağımdan eminim. Lakin dostların işaret ettiği gibi linkteki ya da hizmet sağlayıcıdaki bir problem yüzünden henüz indiremiyorum.

Elbette bu teşekkür etmemin önünde engel değil.

Ellerine sağlık, üstadım.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Ben sabah saatinde indirip okudum.
Demek ki, sonradan bir şeyler olmuş:)

Media fire'a yüklüyorum şu anda
180 MB, zaman alabilir ama alternatif link yükleyeceğim.

gokcegunel

Yeni Üye
1 Ocak 2012
93
175
Bundan yaklaşık 50 yıl önce alıp gizlice okul kitapları içinde ailemizden gizli olarak okuduğumuz bu kitapları tarayıp, düzenleyip
gün yüzüne çıkaran çok değerli dostlara sonsuz teşekkürler. Burada sizlere teşekkür etmek için keşmeler yetersiz kalıyor. İyi ki varsınız. Sağ olun, var olun.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Çok teşekkürler sevgili Lotoloto... Çok güzel düzenleme ve paylaşım... Alternatif link için ise, teşekkürler sevgili Profesör...