KAAN (9 sayı Çalışmalarım)

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
LbqXO0.jpg

LbqXYz.jpg

Kapaklar Burda >> KAAN (Kapak Çalışmalarım)

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Dev boyutlu bir çalışma olmuş.
Kapaklar çok güzel gözüküyor, düzenleme de o kadar güzel olacaktır eminim.
Her yeni çalışma bize çizgi romanın okumanın güzelliğini yeniden hatırlatıyor.
Teşekkürler Sayın CAMOKA.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
Camoka üstadım düzenleme mükemmel olmuş, büyük bir memnuniyetle ellerinden sıkıyorum. sağol varol ,sabırsızlıkla bekliyordum. bizleri bahtiyar ettin. saygılar üstadım.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Merhaba dostlar..

Cenaze dolayısı ile gecikme oldu kusura bakmayın.

KAAN'ın 4,ncü macerası KIZ KULESİ KAHRAMANI paylaşıma sunulmuştur.
İyi okumalar..

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
Üstad acına rağmen bizleri yine sevinirdin.bu değerli paylaşım için çok teşekkürler. Saygılar

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
KAAN'ın 7,inci macerası ALANGOYANIN ÖLÜMÜ paylaşıma sunulmuştur.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
üstad alangoyanın ölümü paylaşımı çok çok başarılı, adeta her sayfası özenle düzenlenmiş. tebrikler, affınıza sığınarak kız kulesi kahramanı paylaşımınızı yeniden gözden geçirebilimisiniz. saygılar.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
üstad alangoyanın ölümü paylaşımı çok çok başarılı, adeta her sayfası özenle düzenlenmiş. tebrikler, affınıza sığınarak kız kulesi kahramanı paylaşımınızı yeniden gözden geçirebilimisiniz. saygılar.

KIZ KULESİ KAHRAMANI'nda ne var, gözden kaçan birşey varsa belirtirseniz sevinirim..

Saygılarımla..

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
üstadım yanlış anlama tenkit amacıyla yazmadım, alangoyanın ölümü paylaşımı okadar net ve temizki takdire şayan. kız kulesi kahramanı paylaşımında. bazı yazı içlerinde lekeler, bazı sayfalarda arka plandaki taramalar leke gibi duruyor.en belirgin söyleyebileceğim 04 nolu sayfada 3ve4 nolü karelerde figürler neredeyse görünmüyor. saygılar üstadım umarım kırmamışımdır.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
üstadım yanlış anlama tenkit amacıyla yazmadım, alangoyanın ölümü paylaşımı okadar net ve temizki takdire şayan. kız kulesi kahramanı paylaşımında. bazı yazı içlerinde lekeler, bazı sayfalarda arka plandaki taramalar leke gibi duruyor.en belirgin söyleyebileceğim 04 nolu sayfada 3ve4 nolü karelerde figürler neredeyse görünmüyor. saygılar üstadım umarım kırmamışımdır.

Dostum, öneri ve tenkitler paylaşımcının yemeğidir. O yemeği ne kadar yükseltirsen; paylaşımlar da o kadar güzelleşir. Ben zannettim ki; bazı sayfalar koyu olmuş. O yüzden 10 sayfa kadarının Karşıtlık(+) ve Gamma Düzeltme(-)'sini biraz daha açtım. söylediğiniz balon içindeki kirleri(leke) en aza indirmeye çalıştım, bu sefer de; resimdeki Gamma Değerlerinden ötürü sayfalar karanlıklaşmakta (çizim yerleri ve tarama efektleri) kaybolmakta idi.

Ben bunları 6 yıl önce kitaplaştırmıştım (Karaoğlan'lar da dahil), sırf paylaşıma sunmak için tekrardan tarama yaptım, o yüzden bazı sayfalarda, zamanla tarama ve leke izleri kalmakta..

NOT:KIZ KULESİ KAHRAMANI adlı maceranı bazı sayfaları tekrar düzenlenmiş olup, yeni link olarak eklenmiştir.

Son düzenleme:

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
KAAN'ın 5'inci macerası HÜLAGÜNÜN GÖLGESİ paylaşıma sunulmuştur.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
üstad hülagünün gözdesi paylaşımını sayfa sayfa inceledim, çok güzel bir düzenleme ellerine sağlık. dikkatimi çeken birşey oldu , çizgi diyarımızda daha önce paylaşılmış olan aynı maçera baştan yaklaşık 10 sayfa eksik ve kısaltılarak 2 sayfayla özetlenmiş. paylaşımınız hem kalite olarak çok yüksek hemde ilk defa okuduğum fazladan sayfalar var. çok merak ettim paylaşımların orjinali gazete tefrikalarındanmı ? kız kulesi kahramanı palaşmını yenileyerek ilgilenmenizdende ayrıca çok memnun oldum. saygılar üstad

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
üstad hülagünün gözdesi paylaşımını sayfa sayfa inceledim, çok güzel bir düzenleme ellerine sağlık. dikkatimi çeken birşey oldu , çizgi diyarımızda daha önce paylaşılmış olan aynı maçera baştan yaklaşık 10 sayfa eksik ve kısaltılarak 2 sayfayla özetlenmiş. paylaşımınız hem kalite olarak çok yüksek hemde ilk defa okuduğum fazladan sayfalar var. çok merak ettim paylaşımların orjinali gazete tefrikalarındanmı ? kız kulesi kahramanı palaşmını yenileyerek ilgilenmenizdende ayrıca çok memnun oldum. saygılar üstad

Beğenmenize sevindim. Paylaşımlar; kendi orjinal KAAN kitaplarından, eksik sayfalar gazete derlemelerinden..
Aynı kalitede; Karaoğlan, Tolga, Malkoçoğlu, Tarkan çalışmalarım var..

KAAN'ın 9'uncu macerası BOZKURTUN İNTİKAMI paylaşıma sunulmuştur.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
üstadım indirdim, her karesini tek tek inceledim. tek kelimeyle harika, teşekkürler. karaoğlan,tolga,tarkan,malkoçuğlunu da duyunca keyfim on kat arttı, nasıl olsa paylaşarak kavuşmamızı sağlarsın inşallah. sabırla bekleriz, saygılar üstad.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
KAAN'ın 6'ıncı macerası AĞAHANIN YÜZÜĞÜ paylaşıma sunulmuştur.

serdar demircan

Süper Üye
14 Eyl 2017
572
1,575
Ellerinize sağlık üstad. Gerçekten zahmetli ve çok güzel bir çalışma. Ellerinize sağlık. Canıgönülden teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Muhteşem paylaşımlar ve emek dolu teşekkürler sevgili dostum.
Konu kaybolmasın diye sabitlenmiştir.
Çalışmaların devamını dilerim.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
üstadım çok çok teşekkürler.çizgi diyarına çok kaliteli düzenlenmiş kaan külliyatı kazandırdın. saygılar

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Mükemmel nitelikte bir tarama ve düzenleme olmuş.
Değerli üstadım, emeklerin için çok teşekkür ederim,
böylesine muazzam bir eseri bizlerle buluşturduğun için.