Akbaba 1953 Sayı - 051 (05.03.1953)

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,945
Bu değerli dergi için Savok'a çok teşekkürler..

sov2u1.jpg

LİNK YENİLENDİ.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Üstadım çok teşekkür ederiz.

Dostlarımız bu gece harika şeyler paylaştılar. Sizinki de pastanın çileği oldu...

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,855
Bunca dergiyi ne zaman nerede saklyacagımı bilmiyorum ama, bu akbaba dergilerinin kapaklar posterlik, günün birinde bastırıp asıcam duvara. Ama hangi birini? Her ikinize de çok teşekkürler.

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,833
Fatih İstanbul
Akbabalar için teşekkürler sevgili Melih41.
Savok dostumuza da tabii.

Sevgili dedo11 tüm mesajlarda aynı şablonu kullanmaktan sıkılmıyor musun?
Şayet yazacak birşey bulamıyorsan Like butonuna basman da yeterli olabilir.
Ama bu şekilde daha iyi diyorsan o da senin tercihin.
Sana ve Akbaba seven herkese selamlar.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,864
5,078
Sayın Kolibri ;
Bilmem dönüp yanıtımı okur musun , bilemiyorum?.. Okuman umudu ile.

1 - "Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim." Cümlesi bana ait bir cümle. Şimdiye dek sadece 1 kişi birkaç kez kullandı ( sorsanız benden esinlendiğini söyleyecek kadar dürüst bir arkadaşımızdır. ) Bu cümle fazla yorum yapamadığım veya yapmak istemediğim zaman kullandığım bir cümledir.
( Dikkat iki nedenim var ) Ama bu cümle küçümsenecek bir cümle de değildir.
a) - Bu cümlede insana değin tüm değerlerin yaratılmasının nedeni olan “emeğe” saygı sunuluyor.
b) - Bu cümlede insana ait en önemli nitelik olan ve bu tür sitenin varlık nedeni ve de kahramanlarının ( sunum yapanlar ) en önemli özelliği olan “paylaşım isteğine” de saygı sunuluyor.

Daha ne olsun? ( tek kelime, iki kelime yazanlar çoğunlukta iken benim tüm bunları düşünerek yazdığım cümlemi neden yadırgadınız ? )

2 - Ayrıca yorum yapabilecek konularda neler yazabileceğimi ve yazdığımı görmek – öğrenmek isterseniz ,
Kitap Diyarı”ndaki yorumlarıma bakmanızı , “zamangezgini” , “scanfan” , “Gürsel İleri” vd. arkadaşlarımıza sormanızı ( Adını vermediğim arkadaşlardan özür dilerim. ) öneriyorum. Onları okuyunca bana haksızlık yaptığınızı göreceksiniz.

3 - Daha önce de “kes - yapıştırdığım” için bu siteden 3 gün uzaklaştırılmıştım. Karar doğruydu. Evet “kes - yapıştırma” yapmıştım. Hem böyle yapmak zorunda kaldığım için , hem de cezalandırıldığım için çok üzgünüm. Bunu zorunlu olduğum için yapmıştım. Çünkü sol kolum alçıdaydı ( uzun müddet de kalacak ) . Çünkü ben “F klaviye” ile “on parmak” yazan biriyim. Tek elle yazmasını bilmem. On parmakla yazan kişinin tuşlara bakarak yazması ve tek elle ( parmakla ) yazması sakıncalıdır , yasaktır. (On parmak yeteneğini yitirmeye bile neden olabilir.) Bütün bu mazeretlerimi önceden bu ve diğer sitelere yazılı olarak iletmiştim. Yoksa sunumu yapan kişiye saygım gereği tek cümle bile olsa her seferinde yeniden yazıyorum.
İnanınız bu yazıyı yarım saate ve kan ter içinde kalarak yazabildim.

Umarım hakkımda birazcık bilgi sunabilmiştim.

En iyi dileklerimle esenlikler sunarım.

Son düzenleme: