AKBABA-sayı-66 ( 1 Kasım 1962)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,048
318,566
JGbZAO.jpg

Saygılarımla.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

BelaMatador

Onursal Üye
8 Mar 2011
415
4,513
İstanbul
Murtaza Üstad tüm emekleriniz için çok teşekkürler.

Bu sayı "Generating new download key" hatası veriyor. Maalesef bazı sayılarda anlayamadığımız bir sebeple bu hata oluşuyor ve dosyayı yeniden yükleseniz bile hata devam ediyor. Ben bazen yeniden rar oluşturarak çözüyorum sorunu. Dosyanın güncellenmesi konusunda sizden veya yönetici dostlarımızdan birinden destek alabilirsek çok sevinirim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Murtaza Üstad tüm emekleriniz için çok teşekkürler.

Bu sayı "Generating new download key" hatası veriyor. Maalesef bazı sayılarda anlayamadığımız bir sebeple bu hata oluşuyor ve dosyayı yeniden yükleseniz bile hata devam ediyor. Ben bazen yeniden rar oluşturarak çözüyorum sorunu. Dosyanın güncellenmesi konusunda sizden veya yönetici dostlarımızdan birinden destek alabilirsek çok sevinirim.

Linki yeniledim üstadım. "Generating new download key" hatası ile ilgili birkaç şey söylemek isterim:

1) Bu hata çıktığında 30 saniyelik bir sayaç beliriyor. Çoğu kez bu sürenin sonunda link sorunsuzca indirilebiliyor.

2) Sayacın sonunda indirilemiyorsa birkaç gün aralıklarla zaman zaman yeniden denemekte fayda var. Bu tür sorunlar bir süre sonunda kendiliğinden çözülüyor.

Bunlara rağmen netice alınamıyorsa yapacak bir şey yok; dosyayı sıkıştırarak yeniden yüklemekten başka seçenek kalmıyor.

Bu vesileyle paylaşımın sahibi Murtaza üstadımıza teşekkürlerimi iletiyorum.