Afacan - Sayı 1 (Şilliler Yayınevi)

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
IMG-1.jpg

Şilliler Yayınevi tarafından 1970'li yıllarda çıkarılan Afacan Dergisi içerik olarak Fransız-Belçika ekolüne ait çizgi romanlar içeriyor. Çizgiler çok tanıdık gelmesine rağmen maalesef herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Franquin-Jijé-Peyo çizgilerini andırıyor.
Arka sayfasında Küçük Kral'a yer verilmiş.
Profesör ve savok ağabeylerime sevgilerimle.

mizahicizgi

Aktif Üye
26 Eyl 2010
403
935
Bakunin, Profesör ve Savok nadir eserleri arşivimizin dijital raflarına keyifle sıralamamızı
sağladığınız için sağolun. Emek ve paylaşım azminiz takdir ve teşekkürü aşmış durumda.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
çizgi roman tiryakisi bizler çizgi diyarında hele birde böyle nadir eserler karşısında buğday ambarına girmiş bir tavuk bir tavuk kadar seviniyoruz sanırım:) çünkü çizgi diyarında daima istediklerimizden fazlasıyla, sürpriz güzelliklerle karşılaşıyoruz :) :89:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
bunun adı,bence çizgiroman dostluğu ve aşkı,para pulun adı yok,karşılıksız bir gönül işi.ne güzel bir sevgi ve aşk çizgiroman aşkı.her zaman sürpriz var,her zaman harika paylaşımlar var üstelik nadir cinsinden ve her zaman bitmeyen arkadaşlığımız ve dostluğumuz var,binlerce teşekkürler sevgili kaptan.

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
969
Acıbadem - İstanbul
Remacle

Sevgili Bakunin, cevap veriyorum;

vieux_nick6.gif

Seri: Le vieux Nick et Barbe-Noir
Senaryo & dizayn: Marcel Remacle

Sayı: 6. dans la gueule du dragon - 1963 (tahminen, bende eksik olduğu için...)(İsim ve kapak resmi uyuyor.)

Orijinal çizgileri harikadır Remacle'nin. Bu yerli baskıyı da çocukluğumdan hatırlıyorum.
Yine anılardan vurdun üstat, çok teşekkürler.

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Sevgili Bakunin, cevap veriyorum;

vieux_nick6.gif

Seri: Le vieux Nick et Barbe Noir
Senaryo & dizayn: Marcel Remacle

Sayı: 6. dans la gueule du dragon - 1963 (tahminen, bende eksik olduğu için...)(İsim ve kapak resmi uyuyor.)

Orijinal çizgileri harikadır Remacle'nin. Bu yerli baskıyı da çocukluğumdan hatırlıyorum.
Yine anılardan vurdun üstat, çok teşekkürler.

Aydınlattığın için çok teşekkür ederim.
Büyük dert olmuştu inan ki. :)