ŞİNA Ormanlar Kraliçesi (Afacan Çocuk Gözü Derlemesi)

12 Şub 2010
15,006
543,719
NA_AFACAN_OCUK_G_Z_002.jpg

Afacan Çocuk Gözü Dergisi'nin 4-7-8 sayılarından derlenmiştir.
Derginin ilk sayılarını sevgili Ozanbarış&Palio68 dostlar paylaştı. Ben de devam eden sayıyı paylaşmıştım. Bursalı dostlarım diğer sayıları paylaşır mı bilmiyorum ama şahsen içinde çizgi roman olarak çok az sayfa olan dergileri tarayarak, çizgi roman ağırlıklı diğer kitapların taramasına ayıracağım zamanı heba etmek istemiyorum. Ancak gerekli olursa veya özelliği olan o tür dergileri hariç tutuyorum.

Açıkladığım nedenlerle ve dergiyi tümüyle taramak yerine içindeki çizgi romanlı sayfaları paylaşmayı tercih ettim.

Listesini yapmış olduğum 8 sayıdan tümünü taramayı düşünmediklerim içindeki çizgi romanlar olan Şina Ormanlar Kraliçesi, Değişen Hayaletler ile Kaptan Havk isimli çizgi romanları paylaşıyorum.
Saygılarımla​

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Kararına saygımız sonsuz abim.Ben de palio nerde çok merak etmekteyim.İşlerinin yoğunluğu sebebiyle vakti olmadığını düşünüyorum.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Harika düzenleme ve enfes paylaşım... Süpersiniz sevgili Profesör... Çok teşekkürler...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Anlaşılan numunelik de olsa bir dönem ABD'de yayımlanan her çizgi roman bizde de yer almış. Abartıyorum, farkındayım. :)

Sheena önce Jumbo Comics'de sonra da kendi başlığı altında yayımlanmış. Şu sayfayı Jumbo Comics'in 24. sayfasından aldım:

weuygrf_Cizgi_Diyari349843.jpg

Bu maceranın tekabül ettiği orijinali bulabilirim ama epey zaman lazım. Belki sonra.

Teşekkürler, abi.