He-Man Artbook

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Enfes çizimleri, derli toplu külliyatı ile karşınızda He-Man Artbook. Derleme kitaplarına oldum olası bayılmışımdır ve ilk sayfalarda yer alan eski dönemlere ait kötü kompozisyonlardan ilerleyen yıllarda çehresi ve çizgileri oturan kahramanların külliyatını okumayı çok severim. Sizlerle de bu güzel kitabı paylaşmak istiyorum.

Aslında önceleri Barbar Conan'ın çizgi filmi ve kitle pazarlamaları yapılacakken, Conan maceralarının ağırlıkla erotizm içerdiği düşünülerek hem kahraman hem de maceralar yumuşatılmaya gidilmiş. Erotizm terk edilmiş de; seks bombası Evil-Lyn ne o zaman ?! Neyse... Hazır bir yumuşaklık gelmişken; Conan'ın anti-kahraman kişiliğine veda edilerek; kainatın yılmaz koruyucusu görevini atalarından miras alan tertemiz beyazlar içinde Prens Adam; yani He-Man yaratılmış. Ben de bol miktarda Earl Norem eseri içeren bu paylaşımı forumun Conan konusunda tartışılmaz en üst düzey üstadı The Darkness Dostum'a armağan ediyorum. Keyifle okuyunuz...

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Değerli dostum, hediyen için çok teşekkür ederim.
Conan'ı bildiğim, çok sevdiğim doğrudur; lakin Hüseyin Aksakal gibi bir üstadın yanında ben çırak kalırım. Daha okunacak çok macera, öğrenecek çok şey var.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Değerli dostum, hediyen için çok teşekkür ederim.
Conan'ı bildiğim, çok sevdiğim doğrudur; lakin Hüseyin Aksakal gibi bir üstadın yanında ben çırak kalırım. Daha okunacak çok macera, öğrenecek çok şey var.

Hüseyin Aksakal Ağabeyimiz Akilonya Tahtı'nın yasal tek varisidir. Onun mertebesi Üstadlık mertebesinin çok üstünde. Kendisi için de yakında bir sürprizim olacak...