He-Man Artbook

He-Man Artbook

ABD Çizgi Romanı (Comics)

Like Tree31Likes
  • 23 Post By GüvenGüven
  • 4 Post By The_DarknesS
  • 4 Post By GüvenGüven

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13.Ekim.2020, 04:29   #1
Yönetici

GüvenGüven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 90436
•Rep Seviyesi :
GüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond repute
Standart He-Man Artbook
Enfes çizimleri, derli toplu külliyatı ile karşınızda He-Man Artbook. Derleme kitaplarına oldum olası bayılmışımdır ve ilk sayfalarda yer alan eski dönemlere ait kötü kompozisyonlardan ilerleyen yıllarda çehresi ve çizgileri oturan kahramanların külliyatını okumayı çok severim. Sizlerle de bu güzel kitabı paylaşmak istiyorum.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Aslında önceleri Barbar Conan'ın çizgi filmi ve kitle pazarlamaları yapılacakken, Conan maceralarının ağırlıkla erotizm içerdiği düşünülerek hem kahraman hem de maceralar yumuşatılmaya gidilmiş. Erotizm terk edilmiş de; seks bombası Evil-Lyn ne o zaman ?! Neyse... Hazır bir yumuşaklık gelmişken; Conan'ın anti-kahraman kişiliğine veda edilerek; kainatın yılmaz koruyucusu görevini atalarından miras alan tertemiz beyazlar içinde Prens Adam; yani He-Man yaratılmış. Ben de bol miktarda Earl Norem eseri içeren bu paylaşımı forumun Conan konusunda tartışılmaz en üst düzey üstadı The Darkness Dostum'a armağan ediyorum. Keyifle okuyunuz...

LE BOIS DES VIERGES (Jean Dufaux & Beatrice Tellier) - Paylaşıldı
NAMELESS (Grant Morrison & Chris Burnham) - Paylaşıldı
PREDATORS - Strangers In A Strange Land (FILM SEQUEL) 26 sayfa - Paylaşıldı
CARTHAGO (Christophe Bec, Eric Henninot & Milan Jovanovic) 580 sayfa - Çevriliyor
THE MASK OF A THOUSAND TEARS (David Chauvel & Roberto Ali) 64 sayfa - Çevrilecek
CARTHAGO ADVENTURES (Christophe Bec & Alexsa Gajic) 290 sayfa - Çevrilecek
SHI (Benoit Zidrou & José Homs) 240 sayfa - Çevrilecek

Konu GüvenGüven tarafından (13.Ekim.2020 Saat 05:33 ) değiştirilmiştir.
GüvenGüven isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ekim.2020, 21:30   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 733251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Değerli dostum, hediyen için çok teşekkür ederim.
Conan'ı bildiğim, çok sevdiğim doğrudur; lakin Hüseyin Aksakal gibi bir üstadın yanında ben çırak kalırım. Daha okunacak çok macera, öğrenecek çok şey var.

The_DarknesS isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ekim.2020, 21:58   #3
Yönetici

GüvenGüven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 90436
•Rep Seviyesi :
GüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond reputeGüvenGüven has a reputation beyond repute
Alıntı: The_DarknesS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli dostum, hediyen için çok teşekkür ederim.
Conan'ı bildiğim, çok sevdiğim doğrudur; lakin Hüseyin Aksakal gibi bir üstadın yanında ben çırak kalırım. Daha okunacak çok macera, öğrenecek çok şey var.

Hüseyin Aksakal Ağabeyimiz Akilonya Tahtı'nın yasal tek varisidir. Onun mertebesi Üstadlık mertebesinin çok üstünde. Kendisi için de yakında bir sürprizim olacak...

LE BOIS DES VIERGES (Jean Dufaux & Beatrice Tellier) - Paylaşıldı
NAMELESS (Grant Morrison & Chris Burnham) - Paylaşıldı
PREDATORS - Strangers In A Strange Land (FILM SEQUEL) 26 sayfa - Paylaşıldı
CARTHAGO (Christophe Bec, Eric Henninot & Milan Jovanovic) 580 sayfa - Çevriliyor
THE MASK OF A THOUSAND TEARS (David Chauvel & Roberto Ali) 64 sayfa - Çevrilecek
CARTHAGO ADVENTURES (Christophe Bec & Alexsa Gajic) 290 sayfa - Çevrilecek
SHI (Benoit Zidrou & José Homs) 240 sayfa - Çevrilecek
GüvenGüven isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
artbook, he-man

Seçenekler
Stil