Prince Valiant - Cesur Prens

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Image+(5).jpg

Amerikan çizgi romanları içerisinde tarihi-fantastik öğeleri bir araya getirerek maceralarını sunan Prince Valiant, 1930'lu yıllardan 1990'lara dek çeşitli maceraları yayımlanmış olan ve Marvel Comics bünyesinde yer alan bir çizgi roman serisidir. Maceraları 1990'lı yıllarda dört sayıda toplanmış:

King - Prince Valiant

1

2

3

4

1-4 komple

Shoryuken'in Mediafire linkleri:

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Vaktiyle çeviri balonlama yöntemiyle hazırlanmış bir macerasını okumuştum. Bir de geçen günlerde bir derginin içerisinde gördüm ama hangi dergi olduğunu unuttum. Keşke not alsaydım...
Teşekkürler üstadım... Sağ olun...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Pek çok çizgiromanın esin kaynağı olan bir klasik.
Daha fazla sayısına ulaşabilmek çok güzel oldu.
Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,774
Ne çizgiler ama...
Dönüp dönüp bakıyorum ama indirmeyi başaramadım.

İrlanda'da bir sahafta ince, büyük boy, sert kapak bir cildini görmüştüm. Elli euro fiyatı vardı. Türkçe olsaydı:) tereddüt etmezdim ama sadece resme bakmak için kıyamadım o paraya. Belki de yanlış yaptım, bilmiyorum.
Alternatif link olsa indirmeye çalışacağım.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Sıkıntı yok, linkleri aldım, iki tanesini indirdim, diğerleri sırada, bittikten sonra yüklerim mediafire sitesine. Her dosya indirmeden sonra "indirme sınırına ulaşıldı" deyip en az birkaç saat bekletiyor. Mümkün oldukça konularda kendi yüklediğimiz linkleri tercih edelim ki daha sonra problem yaşamayalım... Yarın akşama bunları ben hallederim, şimdilik herkese iyi geceler :)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Elinize sağlık Shoryuken. Linklerinizi kendi orijinal mesajıma ekledim. Sonuçta hepimiz aynı gemide olan çizgi roman severleriz ve bizimle aynı hobiyi paylaşanlara daha fazlasını ulaştırmayı hedefliyoruz. Ben asla benim linklerim diye başlayan bir cümle kurmam çünkü linkleri Internetten buluyorum. Daha iyi ulaşılabilir olanları da vererek mesajlarımı güncellemek zaten benim sunumumu iyileştiriyor. Saygılarımla...

Son düzenleme: