Biricik - Gurbet Kuşları (LP)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Gencebay şarkılarını en güzel şekilde yorumlayan bir kaç nadir sesten biridir kanımca.. Paylaşım için teşekkürler Üstadım.

Son düzenleme:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
Gençliğimin bir döneminde biricik sevdiğimdi. Işıklarda uyusun. Sizden hiç ummadığım bu ses paylaşımınıza teşekkür ederim, Sevgili misterno üstadım. Elinize sağlık.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Gençliğimin bir döneminde biricik sevdiğimdi. Işıklarda uyusun. Sizden hiç ummadığım bu ses paylaşımınıza teşekkür ederim, Sevgili misterno üstadım. Elinize sağlık.
Üstadım sanırım bir yanlış anlaşılma oldu zira Biricik yaşıyor. Geçen sene aklıma "Acaba şimdi ne yapıyor?" diye düşmüş ve biraz araştırmıştım. Kendisine uzun ömürler diliyorum.. Saygılar... www.youtube.com/watch?v=Dy72NGEiI_Q

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
Sevinçli bir şok içinde kaldım. Neredeyse 20 yıldır, belki daha da fazladır, ölü biliyordum.:Ğ:Ğ:Ğ Ömrünü uzatmış oldum. Fakat ben de bu arada epeyi büyük bir çam devirmiş oldum. Geçen günlerde de Erkut Taçkın'ın ölüm haberini verdiklerinde de şok olmuştum. Çok sevdiğim sanatçının da çok önceden öldüğünü biliyordum. Yaş geçtikçe daha çok çam devriliyormuş meğer...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Sevinçli bir şok içinde kaldım. Neredeyse 20 yıldır, belki daha da fazladır, ölü biliyordum.:Ğ:Ğ:Ğ Ömrünü uzatmış oldum. Fakat ben de bu arada epeyi büyük bir çam devirmiş oldum. Geçen günlerde de Erkut Taçkın'ın ölüm haberini verdiklerinde de şok olmuştum. Çok sevdiğim sanatçının da çok önceden öldüğünü biliyordum. Yaş geçtikçe daha çok çam devriliyormuş meğer...
Est. Üstadım, kendinize haksızlık etmeyin, zira sizi takip ettiğim kadarıyla hafızanızın maşallahı var. Arada sırada olur böyle ufak yanılsamalar.. Sevgi ve saygılarımla..