Mustafa Sağyaşar - Zeytin Gözlüm (LP)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
İlkokula giderken Ahmet Özkan yorumunu kasette sürekli dinlerdim. Bir de Sarıyerli şarkısını.. Bu vesileyle beni o yıllara götürdüğünüz için teşekkürler Üstadım.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Tabii gelsin, gelsin. Mister No üstadımıza kocaman bir teşekkür.
Üstatlara bir soru, burada hangi yılların şarkıları paylaşılır veya paylaşılmaz? Özellikle Baltimora üstadım sana soruyorum..
Bu arada flaklarla uğraşıyorum; ne bel kaldı ne de kol, gidiyoruz bir yol.
Kaset de satın alıyorum,
beni bunlar çok oyalıyor.
Sabrımı çok zorluyor..
Yüksek ses müzik dinlemekten
kulaklarım zonkluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Üstatlara bir soru, burada hangi yılların şarkıları paylaşılır veya paylaşılmaz? Özellikle Baltimora üstadım sana soruyorum..
Sevgili Kadir abi, bu bölümde sadece 80'li yıllara ait yerli, yüksek kaliteli, ses veya müzik video dosyaları paylaşılabiliyor. Diğer bölümlerde de aynı şekilde uygulama yapılıyor. Şayet forum başlıklarını takip edersen, orada hangi şarkıları paylaşabileceğini görebilirsin. Sevgi ve saygılarımla..

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Sevgili Kadir abi, bu bölümde sadece 80'li yıllara ait yerli, yüksek kaliteli, ses veya müzik video dosyaları paylaşılabiliyor. Diğer bölümlerde de aynı şekilde uygulama yapılıyor. Şayet forum başlıklarını takip edersen, orada hangi şarkıları paylaşabileceğini görebilirsin. Sevgi ve saygılarımla..

Üstat sorum o değil; 80'li 90'lı yıllar arasındaki albüm paylaşımları yapabilir miyiz? Telif hakkı veya buna benzer bir şey var mı? :4:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Üstat sorum o değil; 80'li 90'lı yıllar arasındaki albüm paylaşımları yapabilir miyiz? Telif hakkı veya buna benzer bir şey var mı? :4:
Yanlış anlamışım, kusura bakma abi. Bence 2000 öncesi paylaşımlarda sıkıntı yaşamayız, lakin yaşasak bile uyarı aldığımızda hemen o paylaşımı kaldırırız. Sen gönül rahatlığıyla paylaşımını yapabilirsin. Sevgi ve saygı ile..

Ray Luca

Aktif Üye
11 Tem 2016
353
1,340
Çengelköy
Zeytin gözlüm uzaklarda işin ne
Şarkıları düşürürüm peşine

Çok nahif bir tehdit.

4+3+3 = 11'li hece ölçüsü.

Allah uzun ömürler versin.

Son düzenleme: