Rick Astley - The Greatest Hits

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Rick Astley
The Greatest Hits

4d363637313231.png

albümü dinlemek için lütfen

01 never gonna give you up
02 whenever you need somebody
03 when I fall in love
04 my arms keep missing you
05 together forever
06 it would take a strong strong man
07 shw wants to dance with me
08 take me to your heart
09 hold me in your arms
10 cry for help
11 move right out
12 never knew love
13 the ones you love
14 hopelessly
15 body and soul
16 sleeping

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir
İlk popüler olduğu zamanlar ben de çok dinledim. "Never gonna give you up" ve "Together forever" hala benim için hit olan parçalarıdır. Teşekkürler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Rick Astley'in "Greatest Hits" toplama albümü 2002 yılında Ingiltere de ve bir yıl sonra ABD de piyasaya sürülen bir albüm. ABD versiyonunda 1987 ile 1991 arasında çıkmış olan parçaların remix'leri de bulunmaktadır. Avrupa versiyonunda 2002 yılında çıkmış olan "Keep It Turned On" albümüne kadar şarkılar seçilmiştir. Sadece Ingiltere'de 100 bin adeti aşan bir satış elde edilmiştir.
ALINTIDIR..

Paylaşım için teşekkürler sevgili SenSei.. Sizden ricam nostalji kısmımızda paylaşım yaparken; sitenizde belirttiğiniz tanıtım yazınızı buraya da kopyalamanızdır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim..

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Rick Astley'in "Greatest Hits" toplama albümü 2002 yılında Ingiltere de ve bir yıl sonra ABD de piyasaya sürülen bir albüm. ABD versiyonunda 1987 ile 1991 arasında çıkmış olan parçaların remix'leri de bulunmaktadır. Avrupa versiyonunda 2002 yılında çıkmış olan "Keep It Turned On" albümüne kadar şarkılar seçilmiştir. Sadece Ingiltere'de 100 bin adeti aşan bir satış elde edilmiştir.
ALINTIDIR..

Paylaşım için teşekkürler sevgili SenSei.. Sizden ricam nostalji kısmımızda paylaşım yaparken; sitenizde belirttiğiniz tanıtım yazınızı buraya da kopyalamanızdır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim..

Bütün albümlerde bir tanıtım yazısı olmadığı için üzerinde durmadım sevgili Baltimora. Ama bundan sonra daha dikkatli olurum. Teşekkürler, sevgiler...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Bütün albümlerde bir tanıtım yazısı olmadığı için üzerinde durmadım sevgili Baltimora. Ama bundan sonra daha dikkatli olurum. Teşekkürler, sevgiler...

O zaman olduğu kadar yaparsınız, ben de elimden geldiğince olmayanlara bir kaç cümle eklemeye çalışırım.. Anlayışınız için tekrardan teşekkür ederim sevgili SenSei...