Sabrina Salerno - Boys Boys Boys (1987)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
sabrina-boys-s-2.jpg

Seksenlerde iri göğüs denince akla gelen ilk isim Samantha Fox ise,
bir diğeri de şüphesiz Sabrina Salerno idi. Bu konuda ikisinin arasında Galatasaray - Fenerbahçe rekabeti gibi bir çekişme vardı. Tabi ki bu durum biz ergenlere yarıyordu.. :D Aşağıda Sabrina'nın en bilinen parçası
"Boys Boys Boys"u paylaşıyorum. Bu arada sene 1987..

www.youtube.com/watch?v=OxFcTD1sroo

Son düzenleme:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Seyredin derim. :D

Bol bol göğüs sallama ve süper komik bir klip.

40'ına merdiven dayamış ablamızın halleri seyre değer... :d

Moderatör tarafında düzenlendi:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Şerifengin'in bu yorumu üzerine istek parça olarak "Jim Morrison'dan bir şeyler var mı?" demeye korkuyorum..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Seyredin derim. :D

Bol bol göğüs sallama ve süper komik bir klip.

40'ına merdiven dayamış ablamızın halleri seyre değer... :d

Şerif abi, Sabrina 1968 doğumlu; Yani şu an 44 yaşında. Tabi ki biz onları hep geçmişteki halleriyle görmek istediğimizden sanırım ona torpil geçmek istedin. :D

Şerifengin'in bu yorumu üzerine istek parça olarak "Jim Morrison'dan bir şeyler var mı?" demeye korkuyorum..

Şahsen benim ruh halim Jim Harrison'ı kaldırmaz, özellikle de gecenin bu vaktinde!!.. :D

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Sabrina 1987'de, İspanyol TV'sindeki (Television Espanola / TVE) "A Tope" adlı müzik programına konuk olmuş. Tabi ki dişiliğini de kullanarak, şarkının remix versiyonu eşliğinde güzel bir performans sergilemiş. Keyifli seyirler..
www.youtube.com/watch?v=Kg47BeCINo0

Son düzenleme:

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Sevgili bergill paylaşım için teşekkür ederim. Sizden ricam paylaştığınız videodaki anime ile ilgili kısa da olsa bilgi vermenizdir. Böylece videoyu izleyenler konu hakkında daha fazla fikir sahibi olur. Teşekkürler..
Konu gayet açık olduğu için bilgi vermeye gerek görmedim. Videoda da görüldüğü üzere Nineteen 19 isimli animenin bir sahnesinde Sabrina Salerno'nun Boys Boys Boys parçası çalıyor, olay bundan ibaret.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Konu gayet açık olduğu için bilgi vermeye gerek görmedim. Videoda da görüldüğü üzere Nineteen 19 isimli animenin bir sahnesinde Sabrina Salerno'nun Boys Boys Boys parçası çalıyor, olay bundan ibaret.
Bahsettiğim durum bu değildi sevgili bergill. :) "Nineteen 19" adlı anime hakkında kısa bir bilgi vererek paylaşabilirdiniz. Örneğin; Sabrina'nın 80'lere damgasını vuran bu parçası 1990 yapımı "Nineteen 19" adlı animenin disko sahnesinde kullanılmıştır.
Aşkı arayan 19 yaşında bir erkek olan Kubata'nın, diskotekde erkek arkadaşından ayrılan ilk sevgilisi Masana Fujisaka ile karşılaştığı anlarda ve bunun sonucu Fujisaka ile mutlu olduğu günleri hayal ettiği esnada durmadan arka planda "Boys Boys Boys" çalındığı görülür. (Sahnelerde tam 6 dakika boyunca durmadan "Boys Boys Boys" şarkısı çalar.)

Bu arada illaki ek bilgi vereceksiniz diye bir şey yok tabi ki, ben sadece forumda zenginlik olsun diye sizden bunu rica etmiştim. Kalın sağlıcakla..