Mr.Mister - Broken Wings / Miami Vice Soundtrack (1985)

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
NIVn4_M2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Bu parçalarını tek geçerim. Bir çok "best of Eighties" albümünde yer alır zaten. "Broken Wings" Avrupa'da bir çok ülkede TOP TEN'e girse de, daha çok ABD ve Kanada'da büyük başarı sağlamıştır. Paylaşım için teşekkürler..

Son düzenleme:

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Tabi grubun en başarlı parçası şüphesiz Broken Wings ama Richard Page ve tayfasının Allah'tan mükemmel bir şekilde bahsettiği ''Power Over Me'' yani ''Üzerimdeki Güç'' ve ''Waiting In My Dreams'' yani ''Rüyamda bekliyorum'' parçaları da tarzlarına göre mükemmeldir gerçekten. Özellikle Waiting In My Dreams'in Richard Page'in slow girişinden sonra grubun birden ''Waiting In My Dreams - ooo şeklindeki nakarat girişi de süperdir'' Power Over Me de tamamen slow bir parça ama çok mükemmel.. Richard Page bu parçada da My Kness kısmında ''Dizlerimin üzerine çöktüm,dua ediyorum.. yalvarıyorum kurtuluşu bekliyorum ''Recovery'' kısmı da muhteşemdir.. Richard Page zaten ayrı bir karizmaydı gençken tabii şimdi amcamız olmuş Don Johnson ile benzerliği var Don Johnson'un yarattığı Sonny Crockett'in modasını takip eder.. Ceketinin kollarını kıvırır içine t-shirt,amerikan atlet giyer veya bazen de David Hasselhoff ile yaygınlaşan Michael Knight'ın deri ceket ve kot modasını takip eder ki Sonny Crockett yani Don Johnson da 5.Sezon full kot giymiştir zaten daha önceleri de giymek istiyordu ama Floridanın nemi buna izin vermiyordu :) Kot ve 89-90'lı yıllardaki spor ceket tipi ile Crockett süperdir! Göstereceğim resmini son sezon zaten walpaper resimlerinde görürsünüz saçı uzun Sonny Crockett'in altında kot jeans var..

Moderatör tarafında düzenlendi: