80lerde ünlü olan şarkıcı ve grupların günümüzde verdikleri konserler...

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
N3in_Mbu.png

80lerdeki bir çok şarkıcı ya da müzik grubu, tarihin tozlu sayflarındaki yerlerini alırken, bazıları ise yollarına hala devam ediyorlar.. İşte bu başlık altında; bu şarkıcı ya da grupların günümüzde verdikleri konser görüntülerini paylaşalım.. Ben ilk paylaşımı; Rusya'daki dev konser salonu "Diskoteka 80"de geçen sene gerçekleştirilen; Eruption, Ottawan, CC Catch, Lian Ross, Opus,
Silent Circle, Thomas Anders (Modern Talking) ve Alphaville'in katıldığı dev konserle yapıyorum..

www.youtube.com/watch?v=h7LmxEsme94

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Benim için sürpriz bir paylaşım oldu. :) "Diskoteka 80"deki konserleri yaklaşık 10 senedir merakla ve de beğenerek takip eder, her bir konserde adeta o muhteşem yıllara geri dönerim. Moskova'ya yukarıdaki sanatçıların yanında; Pet Shop Boys, Bad Boys Blue, Bananarama, Boney M, Sandra, Samantha Fox, Sabrina, Kim Wilde, Bonnie Tyler, Kaoma, Joy, Savage ve daha niceleri konuk olmuştur. Ben de bu başlık altında, bahsi geçen şarkıcı ve grupları da belli aralıklarla paylaşacağım. Bu güzel paylaşımınız için teşekkür ederim sevgili kicker..

Son düzenleme:

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Teşekkürler. Eski ' ci Sandra Ann Lauer, 1962 doğumlu, Alman bir anne ile Fransız bir babadan olma, hem fiziği, hem müziği güzel bir sanatçı... Hele o gamzelerine bayılırdım gençken (1960 doğumluyum) hala da bayılıyorum gerçi, aman eşim duymasın :) Şan şöhret mutluluk getirmiyor. Ben eşimle mutlu mesut uzun yılları devirirken o bir sürü koca eskitti. Laf aramızda hala çok güzel, sesi de, fiziği de :)

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Şimdi biz bu Sandra konusuna girersek çıkamayız biliyorum. Ancak, benim gibi, bu forumda Sandra hayranı olanlar çok. Daha yakın zamanlardaki bir performansını sunmak istiyorum sizlere. Yine aynı yerde 2013 de verdiği bir konser, yine Maria Magdelena.

Sandra yine mutsuz. Oldukça kilo almış... Son eşinden ayrıldı mı bilmiyorum. Eğer ayrılmadıysa da hemen ayrılsın bence, yüz kilo olana kadar beklemesin... Kendisine değer vermiyorsa bile, biz hayranlarına verdiği değer adına söylüyorum bunu...

Bu performansda çok dansetmiyor ama, "I'll never be Maria Magdelena" (Hiç bir zaman Maria Magdelena olmayacağım) derken çektiği o hareket yeter... Buyrun seyreyleyin:

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Bir küçük açıklama yapmam lazım: Forumda kullandığım isim olan "kicker" arabamda takılı bulunan ses tesisatının markasıdır. Arabamda sık sık Sandra parçaları çalar, tabii ki en çok da Beatles ve Pink Floyd çalar. Bu parçalar önemlidir, öyle langır lungur müzik sistemleri üzerinde dinlenilemez. Hemen belirteyim, kesinlikle meskun mahallerde insanları rahatsız edecek derecede sesi açmam, özellikle geceleri buna daha çok dikkat ederim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Şimdi biz bu Sandra konusuna girersek çıkamayız biliyorum. Ancak, benim gibi, bu forumda Sandra hayranı olanlar çok. Daha yakın zamanlardaki bir performansını sunmak istiyorum sizlere. Yine aynı yerde 2013 de verdiği bir konser, yine Maria Magdelena.

Sandra yine mutsuz. Oldukça kilo almış... Son eşinden ayrıldı mı bilmiyorum. Eğer ayrılmadıysa da hemen ayrılsın bence, yüz kilo olana kadar beklemesin... Kendisine değer vermiyorsa bile, biz hayranlarına verdiği değer adına söylüyorum bunu...

Bu performansda çok dansetmiyor ama, "I'll never be Maria Magdelena" (Hiç bir zaman Maria Magdelena olmayacağım) derken çektiği o hareket yeter... Buyrun seyreyleyin:

Sevgili kicker, ben Sandra'nın tüm konserlerini hala yakından takip ediyorum. Sizin de belirttiğiniz üzere çok kilo aldığından, son senelerdeki videolarını ne bu başlık altında, ne de kendisiyle ilgili açtığım özel başlık altında yapmadım. Zira bizler onu eski yıllardaki güzelliğiyşle görmek istiyoruz. Kocasıyla olan mevzuya gelince; 2009 senesinde evlendiği 2nci eşi Olaf Menges'den geçen sene boşandı. Dilerim geç de olsa mutluluğu tekrar yakalar..

Bu arada Sandra ile ilgili önemli gelişmeler olduğunda, ben ilgili başlıkta zaman zaman paylaşımlar yapıyorum. Bilgilerinize sunulur..

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Diskoteka 80 : CC Catch, Bad Boys Blue, Sabrina, Silent Circle www.youtube.com/watch?v=UlQEBJNXZeA

"Abdala malum olurmuş" sevgili kicker.. Dün gece bu konuya girip tam bir paylaşım yapacaktım ki;
o sırada bir telefon geldi. Görüşmem biraz uzun sürünce, sonrasında ise paylaşım yapmayı unutuverdim. :)

Bu başlıkta en son; yaklaşık 3 ay önce bir paylaşımın yapıldığını görünce insan ister istemez şaşırıveriyor..

Videoya gelince, fazla yoruma gerek yok. Bu kadar eski yıldızı bir araya getirdikleri için Diskoteka 80 yetkililerini tebrik etmek gerekir.. Eski yıldız dediğime bakmayın zira bu isimlerin hepsi benim için hala yıldızdırlar.. :)

Yaptığınız bu güzel paylaşım için teşekkür eder; sürekli bizimle olmanızı temenni ederim..

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Sevgili Baltimora, ilginiz ve güzel yazınız için çok teşekkür ederim. Son günlerde aldığım fazla kiloları atmak için biraz spor yapmaya çalışıyorum. Bisiklet, yürüyüş, koşu ve yüzme yapıyorum. Bu nedenle kişisel paylaşımlarımda biraz azalma olabilir, ama emin olun bu müziklerden kopmuş değilim bilin bakalım ne dinliyorum? Tabii ki disco :) En çok İtalo disco olmak üzere, eski ve yeni tüm disco parçaları :) Spor yaparken insanı daha çok coşturacak başka bir müzik türü var mıdır ki?

Yaşım 55, ömrüm oldukça müzikle ve sporla beraber olacağım, bu forumda olacağım ve paylaşımlarıma devam edeceğim. Sevgiyle kalın, müzikle ve dansla kalın, sporla kalın. Sağlık dolu günler dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sevgili Baltimora, ilginiz ve güzel yazınız için çok teşekkür ederim. Son günlerde aldığım fazla kiloları atmak için biraz spor yapmaya çalışıyorum. Bisiklet, yürüyüş, koşu ve yüzme yapıyorum. Bu nedenle kişisel paylaşımlarımda biraz azalma olabilir, ama emin olun bu müziklerden kopmuş değilim bilin bakalım ne dinliyorum? Tabii ki disco :) En çok İtalo disco olmak üzere, eski ve yeni tüm disco parçaları :) Spor yaparken insanı daha çok coşturacak başka bir müzik türü var mıdır ki?

Yaşım 55, ömrüm oldukça müzikle ve sporla beraber olacağım, bu forumda olacağım ve paylaşımlarıma devam edeceğim. Sevgiyle kalın, müzikle ve dansla kalın, sporla kalın. Sağlık dolu günler dilerim.

Ben de ne zaman spor yapsam; yanımdan ıpod'umu eksik etmem. Bizler için müzik dinlemek hayatımızın vazgeçilmezlerinden olmuş; dediğiniz gibi spor yaparken insanı coşturacak başka tarzlar olduğunu sanmıyorum.

Allah sizlere ve tüm sevdiklerinize uzun ömürler versin; sevgiyle kalın, dostça kalın ve de hep burada kalın.. :)

Son düzenleme:

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Teşekkür ederim sevgili kicker ;
Videoları büyük bir zevkle izledim.
Duygulandım gençlik yıllarıma gittim zaman tünelinde,yaşlandık galiba ben ısrarla söylüyorum ister katılın ister katılmayın, yine ne varsa saygı ,sevgi, dostluk 70'80'90 lı yıllarda şimdiki gençlik tırt bir araya gelseler bile tele bakmaktan konuşmuyorlar bile.
Süper paylaşım dostum sonsuz teşekkürler saygılar sevgiler

Son düzenleme: