Robin Gibb - Juliet (1983)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Üç kardeşten oluşan, dünyaca ünlü müzik grubu Bee Gees üyesi olmanın yanında; solo çalışmalarıyla da ses getiren Robin Gibb'ten güzel bir parça sizlerle.. 1983 çıkışlı "Juliet"in; Almanya, İtalya ve İsviçre'de 1 numaraya kadar yükselebilmesinin yanında bir çok ülkede listelerde üst sıralarda kendine yer bulabilmiştir.

İngiltere'nin en başarılı söz yazarı ve yorumcularından olan Robin Gibb, maalesef 20 Mayıs 2012 tarihinde kanser hastalığından hayata gözlerini yummuştur. Toprağı bol olsun, huzur içinde yatsın..

Son düzenleme:

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
Bee Gees kurulmadan önce 3 kardeşden ikisi (Maurice Gibb, Robin Gibb) beraber çalışıyorlardı. Bu parçanın söz ve müzikleri iki kardeşe (Maurice/Robin) aittir.

Ama tabii ki asıl beyin ve solist "Barry Gibb" Bee Gees'i kurunca olay patladı... Gruptan yaşayan tek kişi Barry kaldı...

Katkıda bulunamasam da forumu takip ediyorum...
Tüm emeklerin ve zevkli seçimlerin için teşekkürler dostum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bee Gees kurulmadan önce 3 kardeşden ikisi (Maurice Gibb, Robin Gibb) beraber çalışıyorlardı. Bu parçanın söz ve müzikleri iki kardeşe (Maurice/Robin) aittir.

Ama tabii ki asıl beyin ve solist "Barry Gibb" Bee Gees'i kurunca olay patladı... Gruptan yaşayan tek kişi Barry kaldı...

Katkıda bulunamasam da forumu takip ediyorum...
Tüm emeklerin ve zevkli seçimlerin için teşekkürler dostum...

Uzun bir aradan sonra kısa da olsa yorumlarını burada görmek beni çok mutlu etti dostum.

Gerek burada olman ve gerekse paylaşımlarım hakkındaki görüşlerin için çok teşekkürler.

Bir başka başlık altında görüşebilmek temennisiyle kal sağlıcakla..